נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

פרופ' ביין ושות' - עורכי דין

פרופ' דן ביין
59
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
דניאל 1 (פינת הנביאים 8), חיפה
דניאל 1 (פינת הנביאים 8), חיפה

משרד עו"ד ביין ושות' הוקם על ידי פרופסור דן ביין, אישיות ידועה בעולם המשפט, לאחר פרישתו מתפקיד סגן נשיא בית המשפט המחוזי בחיפה ובית המשפט לעניינים מנהליים. יחד עם שותפיו, הקים פרופ' ביין צוות מיומן של עורכי דין מצטיינים החותרים באופן מתמיד למצוינות משפטית ושירות מקצועי מן השורה הראשונה, שעבודתו מבוססת על יושרה, יחס אדיב והגנה עיקשת על ענייניו.

יואב ביין, עו"ד ומגשר מנהל אסטרטגיה משפטית בתיקים מורכבים, מומחה במשפט מנהלי ובמיוחד דיני מכרזים, תכנון ובניה ובדיני מיסים ובתחום פיצויי המלחמה (מס רכוש). בעל ניסיון מגוון בתחומים אלה ובשילוב ביניהם, עוסק בליטיגציה בייעוץ וכמגשר בתחומים אלו .

עו"ד ליאורה ביין-אלון היא בוגרת אוניברסיטת חיפה בהצטיינות ובוגרת הפקולטה למשפטים במרכז הבין-תחומי בהרצליה. עו"ד ביין-אלון תמחה בעריכת חוזים ובעלת ניסיון נרחב במו"מ וליטיגציה בתחומי המס השונים ובמשפט המסחרי. הקימה את פורום מיסוי ופיננסים המאחד את לשכת עו"ד, רו"ח, בית הספר למנהל עסקים, התאחדות התעשיינים, ולשכת המסחר והתעשייה.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עו"ד פרופ' ביין ושות' מעניק שירותים בתחומי המשפט המנהלי, המסחרי ודיני מסים. המשרד הוקם על ידי פרופסור דן ביין, שופט (בדימוס), עו"ד, בורר ומגשר בעל ניסיון הנפרש על גבי למעלה מ-50 שנות עבודה ופעילות ענפה בתחום.
יחד עם שותפיו, העמיד פרופ' ביין צוות משפטי מקצועי, מסור ומיומן החותר לשמירת ענייניו של כל לקוח והשגת התוצאה המשפטית הטובה ביותר עבורו.
יכולתו של הצוות לספק מענה מקצועי ואפקטיבי לבעיות המשפטיות של לקוחותיו, כולל במקרים מורכבים ומאתגרים במיוחד, הפכו את המשרד לשם דבר בקרב לקוחות רבים, המעוניינים ליהנות ממצוינות משפטית לצד יחס אישי ולבבי.
בנוסף על כך, המשרד מקיים יחסי שת"פ עם משרדי עורכי דין בשוק המשותף בארה"ב ובאוסטרליה, מה שמאפשר לו להעניק ללקוחותיו ייעוץ משפטי אינפורמטיבי ועדכני לגבי עסקאות בחו"ל. 

עם לקוחות המשרד נמנים ארגונים ומוסדות מהמובילים במשק הישראלי, דוגמת משרד התקשורת, קבוצת כימיקלים לישראל, דלק חברת הדלק הישראלית בע"מ, א.ל.מ סחר 2000, נמל חיפה ועוד.

תחומי התמחות:

·         דיני מסים

·         משפט מנהלי

·         משפט מסחרי

מדריכים משפטיים