ביטול עסקה בהתחייבות - פורום חוזים

שאלה חדשה
  • קובי

נשלח ע"יקובי 17:29, 18 בנובמבר 2015

שלום רב, ב8 לחודש ביצעתי עסקה. אני מעצב אירועים והוצעה לי עסקה שבאותו רגע נראתה לי טובה .הוצעה לי עסקה שבה יוקם לי אתר ויקודם דרך הפורטל שלהם והכל בתשלום חודשי של 690 שקלים כוללים מע"מ .העסקה היא ל 12 חודשים שלאחריה אוכל להחליט אם להמשיך או לבטל וכך האתר של יתבטל . לאחר שחתמתי לא הרגשתי בנוח ולכן דחיתי את פניית הנציגה שלהם בדבר קידום הקמת האתר.לאחר 10 ימים של התלבטות החלטתי להתקשר לנציג ולבקש לבטל את העיסקה.בשיחה הוא טען שאין אפשרות לבטל את העסקה ואני מחויב בתשלום של כל התקופה . אציין שלא קיבלתי שום שירות עדיין מעבר לחתימה לא השתמשתי בשום שירות .בעצם השאלה שלי האם אפשר לבטל עסקה שכזו ?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

עו"ד גילעד ושדי,מנהל הפורום

10:45, 23 בנובמבר 2015

עפ"י האינפורמציה שהעלית, עליך להודיע לחברה בפקס או במייל ולוודא קבלת ההודעה ותוך 3 ימים צריכים לנתק אותך מהשירות . יש לציין כי החברה יכולה לגבות ממך 5% או 100 ₪ עפ"י הנמוך.
    בהצלחה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.