ביטול הרשמה לגן - פורום חוזים

שאלה חדשה
 • בלה

  נשלח ע"יבלה 20:16, 29 בדצמבר 2015

  שלום, רשמתי את הילדה שלי בת החצי שנה לגן פרטי לפני חודשיים בדיוק. ההרשמה בוצעה לאחר שיחה עם המנהלת והבעלים וביקור במקום בו הובטח שמדובר על קבוצה קטנה המונה עד 5 ילדים ומטפלת צמודה לקבוצה. בפועל במשך רוב שעות היום מאחדים את הפעילות של הקבוצה הקטנה של הילדה והקבוצה הגדולה יותר (מדובר על ילדים שכבר הולכים). בנוסף במשך הרבה מהפעילות הילדים נמצאים עם מטפלת אחת בלבד ועוד הרבה מקרים הילדים נמצאים ללא מטפלת בחדר בו הם נמצאים בכלל. בנוסף קיבלתי מסמך המפרט סדר יום לתינוקות וכולל פעילויות שונות, בפועל במשך החודשיים האחרונים לא בוצעה אפילו פעילות אחת. עוד על זה,מדובר בגן עם מצלמות והיו המון מקרים שתפסתי שהילדה נמצאת לבד זמן ארוך, שוכבת על הבטן בשינה למרות שהצהרתי ודרשתי המון פעמים שזה לא יקרה, היו מקרים ששמו את הילדה קשורה בסלקל בצד במשך שעה ועוד דוגמאות. בכל המקרים האלו פניתי והתלוננתי והבטיחו לי שיטופל. נוסף על כך גם המטפלת שבעקבותיה הגענו לגן עזבה והוחלפה ללא כל הודעה להורים. בחוזה יש תנאים סטנדרטים ולא מדובר על הטיפול בילדים. בעקבות כל מה שרשמתי (ושהרבה מהתלונות והאירועים מתועדים אצלי בהודעות, תמונות מהגן והקלטות) ניתן לבטל את ההרשמה לגן ללא הפיצוי שבחוזה מוגדר כחודש? האם ניתן לבטל את ההוראת קבע ובמידה והמנהלת תתבע ניתן לזכות בעקבות כל מה שרשמתי? מדובר על ילדה שיש לה עיכוב התפתחותי קל מאוד אבל כבר הרבה פעמים הסברתי לצוות ולבעלים שצריכה לקבל עזרה וחיזוקים, מה שקורה מצידם באופן חלקי ביותר ובהרבה מהמקרים אפילו גובל בהזנחה (משאירים לבד בחדר אחר בלי השגחה במשך חצי שעה). תודה רבה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

  עו"ד גילעד ושדי,מנהל הפורום

  10:49, 30 בדצמבר 2015

  במידה ותבטלי צפי לתביעה בגין ביטולך. ראשית הייתי ממליץ לשלוח להם התראה על הליקויים בגינם את רוצה לעזוב ולהודיע על עזיבתך מעט זמן קודם.
  שנית, נסי לאסוף הוכחות לדברייך. המקרים שהצגת דורשים ראיות ורישום הדברים על מנת להוכיח את טענותייך. חלק מטענותייך לא נראות כסיבה מספקת לביטול ההרשמה (כגון החלפת המטפלת).
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

 

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.