לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
ענבל

הפרת חוזה בין ספק ללקוח

קר טוב, אני בעלת עסק קטן בתחום האלכוהול. נתתי הצעת מחיר לחברת ארקיע עבור אירוע חברה, העברתי במייל כאשר בהצעה מצוין "תנאי תשלום: באמצעות שיק/ העברה בנקאית לתאריך האירוע". התקשרה אליי האחראית ואמרה שהם עובדים שטוף 60, אמתרי בסדר שאתאים את עצמי. לאחר בדיקת מצב החשבון שלי, הבנתי שלא אוכל לעמוד בתשלום ולכן ציינתי בווטסאפ שאופן התשלום מאוד בעייתי ומגביל אותי ברכישת הסחרוה, ציינתי שאנו עסק קטן וביקשתו שיבדקו מה יכולים לעשות. מבחינת ארקיע בדקו מול הנהלת חשבונות ולחצו עליי להעביר טופס פתיחת ספק וכל המסמכים הרלוונטיים כדי שיוכלו לקדם את הבקשה וינסו להתגמש. מנהלת מרכזי הזמנות ושירות שלחה לי מייל בחזרה שהעיברה את הכל לפתיחת ספק וציינה את החשיבות לשוטף 30 ותעדכן כשיאושר. השבתץי במייל שלצערי לאו כול לעמוד בתנאי השתלום האלו ואת המשמעות לכך. נאמר לי מצידה שזאת הפרה בוטה של ההסכם ובטח פחות משבוע לפני. וכן שהיא מזכירה שבשיחתנו המוקלטת אישרתי שוטף 60, לפנים משורת הדין בדקה ואישרה שוטף 30. ושהם עסק גדול ולא משלמים בטווח של 10 ימים וידעת זאת בהליך ההזמנה. בשיחה טלפנוית אמרה שאם תאלץ תתבע אותי. האם הדבר חוקי, לא ידעתי שהשיחה מוקלטת.. האפ זה תקף בבית משפט. מה אני אמורה לעשות? האם באמת מדובר בהפרת חוזה. ברמת אישור הצעת המחיר - שלחו מייל חזרה "כמוש אמרתי כבר טלפוני אנו מעוניינים לסגור איתכם, אשמח שתעבירי אלינו את כל המסמכים לגבי פתיחת ספק כדי שנוכל לקדם את הסדר התשלום".

item.Author מנהל הפורום עו"ד גילעד ושדי

שיחה טלפונית מוקלטת קבילה בבית המשפט ובכלל.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום חוזים