חוזה בין מעבדת מחקר לחברה בתעשייה - פורום חוזים

שאלה חדשה
 • אבי

  נשלח ע"יאבי 13:34, 10 במרץ 2013

  אני מחפש מידע אחר חוזים שנעשים בין מעבדות מחקר באוניברסיטאות לבין חברות בתעשייה. אני מניח שכנראה המעבדה באוניברסיטה חוקרת משהו שיקדם את הטכנולוגיה שהחברה מפתחת ובתמורה החברה משלמת למעבדה באוניברסיטה, אבל אני מניח שיש עוד דברים בנושא הזה שצריך לקחת בחשבון לפני שחותמים על איזשהו הסכם ואולי יש עוד דברים שמעבדת החקר או \ ו החברה מרוויחות מההסכם. אשמח אם תוכל להאיר את עיני בנושא ו \ או אשמח אם תוכל לרשום קישורים לאתרי אינטרנט רלוונטיים בנושא בעברית או באנגלית.

  השב
 • 17:58, 10 במרץ 2013

  אבי שלום,
  שאלתך כללית מדי, ובהעדר פרטים נוספים על מהות העיסקה בין הצדדים, לא ניתן לפרט את הנקודות הרלוונטיות עליהן על הצדדים לתת דעתם. מכל מקום, פירוט כל הנקודות הרלוונטיות בהסכם מסוג כזה או אחר, חורג ממסגרת הפורום הזה, שנועד לתת יעוץ כללי בתחום דיני החוזים ולא למתן ראשי פרקים בחוזה כזה או אחר.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גילעד ושדי

מנהל הפורום: עו"ד גילעד ושדי

בעל תואר ראשון במשפטים L.L.B, בעל תואר שני במנהל עסקים M.B.A וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007.
למידע נוסף

077-9968209 חיוג
הודעה

כל אדם חותם במהלך חייו על חוזים מסוגים שונים: חוזי שכירות, חוזי מכר, חוזים למתן שירותים, חוזי ביטוח, חוזי קבלנות ועוד.
בפורום זה ננסה לתת מענה ראשוני לשאלות הגולשים הנוגעות לכל השלבים ב"חייו" של החוזה – המשא ומתן, כריתת החוזה, קיומו והפרתו.

 

התשובות בפורום הנ"ל מהוות הכוונה משפטית ראשונית בלבד אשר ניתנת על בסיס העובדות שפורטו בשאלה, או על בסיס הנחות שמופיעות בתשובה. אנו ממליצים כי ככל שהשואל מבקש לנקוט בפעולות בקשר לשאלה ששאל, הוא יפנה לעורך דין לקבלת ייעוץ פרטני וספציפי באשר לדרך הפעולה בה ינקוט.