מתלבטת אם להיפרד או לא - פורום גישור וישוב סכסוכים

שאלה חדשה
 • גלי

  נשלח ע"יגלי 10:54, 9 במאי 2013

  שלום אני נשואה 6 שנים ויש לי 2 ילדים. אחרי שהתחתנו בעלי פתח עסק והפך להיות עצמאי. העסק משתלט לו על הזמן ובעיקר על הזמן שאמור להיות זמן משפחתי. הוא יוצא מוקדם בבוקר וחוזר מאוחר הביתה. הוא בקושי רואה את הילדים והילדים מאוד מתגעגעים אליו. הייתה תקופה שהוא חזר הביתה מוקדם יותר אבל גם אז היה כל הזמן בטלפון עם לקוחות וספקים. ניסיתי בטוב ניסיתי בצעקות לא עוזר כלום והוא בשלו וכל הזמן מנגן על זה שבלי העסק לא היינו חיים ברווחה שאנחנו חיים בה היום. אני מרגישה כמו חד הורית ונמאס לי. מצד אחד אני לא רוצה להיפרד ממנו, אני אוהבת אותו אבל אין לי אמון בו כי אני מרגישה שהוא משקר לי שהוא אומר שהוא לא יכול לחזור מוקדם יותר. לא נשמע לי הגיוני ואני מקווה שהוא לא מסתיר ממני דברים. אני נמצאת בהתלבטות מה לעשות. להיפרד או לא. מה מומלץ לאישה במצבי לעשות?

  השב
 • 19:30, 10 במאי 2013

  גלי שלום
  סיפורך בשינויים קלים מתאר התמודדות שזוגות רבים נדרשים לה.
  אני סבור שהדבר הכי טוב היה להזמין את בעלך לארוחת ערב טובה וזוגית, ובמקום הנעים הזה לספר לו שאת אוהבת אותו וכמה חשוב לך שתשמרו לעצמכם זמן משותף.
  אם זה לא מתאים. ..נדמה שמסגרת של טיפול זוגי היא הדבר המתאים.
  אם בסוף כל הניסיונות תחליטו להיפרד, פרידה בהליך של גישור היא הדרך המיטבית לעשות זאת, במיוחד כשיש ילדים שצריכים את שניכם גם הלאה בחייהם כאבא ואמא שלהם.
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ערן שדה

מנהל הפורום: עו"ד ערן שדה

חבר לשכת עורכי הדין בישראל, בעל תואר ראשון L.L.B במשפטים, אוניברסיטת חיפה. מגשר בהכשרת לשכת עורכי
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה
מנהל הפורום:עו"ד אוה וייס

מנהל הפורום: עו"ד אוה וייס

בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת חיפה ותואר שני ביחסים בינ"ל מאוניברסיטת חיפה. התמחתה במשרד עורכ
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה

נקלעתם לסכסוך? בכוונתכם להגיש תביעה משפטית? הוגשה נגדכם תביעה? בית המשפט הפנה אתכם לגישור? בין אם אתם גוף עיסקי, עורכי דין או אנשים פרטיים, פורום גישור וישוב סכסוכים העוסק בדרכים החלופיות לפתרון סכסוכים, יתן לכם תשובות באילו מקרים הליך גישור מתאים? האם כדאי לפתור המחלוקת מחוץ לכותלי בית המשפט? באיזה שלב כדאי לפנות לגישור? איך בוחרים מגשר? אילו כללים חלים על הליך הגישור? אתם מוזמנים להעלות שאלות וסוגיות המעסיקות אתכם.
חשוב לדעת כי התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.