איך להתגבר על הרגשה של חוסר אמון? - פורום גישור וישוב סכסוכים

שאלה חדשה
 • דורית

  נשלח ע"ידורית 14:44, 25 ביוני 2013

  בעלי המרה את פי,הוא שיקר לי כשעשה פעולות כלכליות מאחוריי גבי ועכשיו אנחנו בבעיה כלכלית לא פשוטה. אחרי שגיליתי את מה שעשה לא נתתי לו להיכנס הביתה והוא ישן אצל אחיו. הוא מצטער מאוד ומבטיח לכפר על הכול ולהוציא אותנו מהצרה שהכניס אותנו. ביום אחד אני משנה את דעתי 40 פעם בנוגע אליו. מצד אחד אני רואה את הצער והחרטה שלו והילדים לוחצים עליי שיחזור הביתה מצד שני אני כועסת, פגועה ומרגישה נבגדת. אני מאוד מבולבלת ולא יודעת מה לעשות. איך אני מתגברת על חוסר האמון שלי בו?

  השב
 • 19:23, 25 ביוני 2013

  דורית שלום,
  את מתארת באופן מאוד כנה וישיר את תחושת הנבגדות שלך, את הרצון שלך לקיים את הקשר למרות הקושי - ואת התנודות שאת עוברת בין הקצוות האלה.
  נראה שהמקום הנכון לבירור התחושות האלה מצוי באזור של טיפול זוגי בו תוכלו לברר היטב את משבר האמון שחווית ותחושת הנבגדות.
  אם בסופו של תהליך תגיעו למסקנה (משותפת או לא) להיפרד - ההמלצה החד-משמעית היא לנהל את הפרידה הזאת בהליך של גישור - במיוחד מאחר שיש לכם ילדים משותפים שאתם האמא והאבא שלהם לכל החיים - בלי אפשרות להתגרש מהעובדה הזאת או להיפרד ממנה.
  ברגע שיש ילדים - תתקיים ביניכם לכל אורך החיים שותפות בהיותכם ההורים שלהם - מומלץ וכדאי לרכוש כלים טובים לניהול השותפות הזאת כשותפים טובים ויעילים - ולא שותפות רעה ופוגעת.
  בהצלחה
  חיים מן, עו"ד ומגשר משפחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ערן שדה

מנהל הפורום: עו"ד ערן שדה

חבר לשכת עורכי הדין בישראל, בעל תואר ראשון L.L.B במשפטים, אוניברסיטת חיפה. מגשר בהכשרת לשכת עורכי
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה
מנהל הפורום:עו"ד אוה וייס

מנהל הפורום: עו"ד אוה וייס

בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת חיפה ותואר שני ביחסים בינ"ל מאוניברסיטת חיפה. התמחתה במשרד עורכ
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה

נקלעתם לסכסוך? בכוונתכם להגיש תביעה משפטית? הוגשה נגדכם תביעה? בית המשפט הפנה אתכם לגישור? בין אם אתם גוף עיסקי, עורכי דין או אנשים פרטיים, פורום גישור וישוב סכסוכים העוסק בדרכים החלופיות לפתרון סכסוכים, יתן לכם תשובות באילו מקרים הליך גישור מתאים? האם כדאי לפתור המחלוקת מחוץ לכותלי בית המשפט? באיזה שלב כדאי לפנות לגישור? איך בוחרים מגשר? אילו כללים חלים על הליך הגישור? אתם מוזמנים להעלות שאלות וסוגיות המעסיקות אתכם.
חשוב לדעת כי התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.