בעל מתנגד ומחבל בגישור - פורום גישור וישוב סכסוכים

שאלה חדשה
 • דנה

  נשלח ע"ידנה 11:56, 14 בנובמבר 2013

  אני והגרוש לעתיד הולכים למגשרת לפני גירושין. הוא מחבל בגישור הוא לא מסכים עם שום דבר הוא כל פעם דוחה את הפגישות ורוצה ללכת למישהו אחר שהוא חושב שיהיה יותר בצד שלו. מה הפתרון למצב הזה?

  השב
 • 13:19, 14 בנובמבר 2013

  דנה שלום,
  אני מניח שבראש ובראשונה תהיו אצל מגשר/מגשרת שיוכל להבהיר לשניכם באופן משכנע עבור גרושך לעתיד שהוא כמגשר, לא נמצא בצד של אף אחד מכם אלא נמצא שם על מנת לסייע לשניכם להגיע לפתרון מוסכם, ל גירושין ללא הליכים.
  מקום שלבני הזוג יש ילדים משותפים, נדמה שהחשוב מכל להצליח להעביר לכל אחד מכם כצדדים לגישור - שטובתו של הצד השני אינה רעתו של הראשון - ההיפך הוא הנכון.
  מרגע שהורים (גרושים לעתיד) יפנימו את עובדת המשך היותם שותפים לכל החיים בשותפות ההורית לילדיהם המשותפים - תוכל לחדור גם ההבנה שטובת הצד השני תביא לכך שלילד/ים יהיה הורה טוב יותר.... וזה כבר באינטרס של כל אחד מהצדדים.
  ספציפית - הייתי מנסה להגיע בראש ובראשונה לדיאלוג בתוך הליך הגישור בניסיון לבדוק מה בהליך הספציפי שמתנהל ביניכם עתה - מפריע לבעלך.
  לאחר שתוכלו להסיר את המכשול הזה מעל דרככם, אפשר שתמצאו את זה קל יותר להגיע להסכמות ביתר הדברים.
  בהצלחה
  חיים מן ,עו"ד ומגשר משפחה
  026246777
  0522677331

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ערן שדה

מנהל הפורום: עו"ד ערן שדה

חבר לשכת עורכי הדין בישראל, בעל תואר ראשון L.L.B במשפטים, אוניברסיטת חיפה. מגשר בהכשרת לשכת עורכי
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה
מנהל הפורום:עו"ד אוה וייס

מנהל הפורום: עו"ד אוה וייס

בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת חיפה ותואר שני ביחסים בינ"ל מאוניברסיטת חיפה. התמחתה במשרד עורכ
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה

נקלעתם לסכסוך? בכוונתכם להגיש תביעה משפטית? הוגשה נגדכם תביעה? בית המשפט הפנה אתכם לגישור? בין אם אתם גוף עיסקי, עורכי דין או אנשים פרטיים, פורום גישור וישוב סכסוכים העוסק בדרכים החלופיות לפתרון סכסוכים, יתן לכם תשובות באילו מקרים הליך גישור מתאים? האם כדאי לפתור המחלוקת מחוץ לכותלי בית המשפט? באיזה שלב כדאי לפנות לגישור? איך בוחרים מגשר? אילו כללים חלים על הליך הגישור? אתם מוזמנים להעלות שאלות וסוגיות המעסיקות אתכם.
חשוב לדעת כי התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.