הגישור תקוע והמגשר לא רוצה ללחוץ, איך מתקדמים? - פורום גישור וישוב סכסוכים

שאלה חדשה
 • רם

  נשלח ע"ירם 10:46, 15 בספטמבר 2014

  בסכסוך בין אחים אחות פנתה למגשרת האח שיתף ומשתף פעולה עם המגשרת אבל האחות שיצרה קשר עם המגשרת מעכבת את התהליך היא צריכה לתת תשובה בנוגע להצעה שהציע האח אבל היא לא נותנת תשובה ומעכבת את כל התהליך שנמשך חודשים ארוכים ארוכים. המגשר טוען שהוא לא רוצה ללחוץ עליה אבל אין התקדמות והכל תקוע איך מתקדמים בכל זאת?

  השב
 • 05:55, 18 בספטמבר 2014

  רם שלום
  סיפורו של גישור הוא סיפור היכולת של הצדדים לו לנהל ביניהם מו"מ על קונפליקט שמתקיים ביניהם, באופן שמתאים ואפשרי לכל הצדדים לאותו הליך.
  המשפט הבסיסי בעיני הוא שצריך שניים לטנגו של גישור. ..צריך אחד להליכים משפטיים. "
  במידה ועיכובים מצד אחותך לא מתאימים לך אני מציע שתעלה את העניין בישיבת בגישור הקרובה ותציב את האינטרס שלך לניהול התהליך בלוח זמנים כזה או אחר כאינטרס שכולם כולל המגשר ואחותך צריכים לקחת אותו בחשבון.
  ככל שיתחשבו באינטרס הזה שלך ייקל עליך להמשיך ולהיות חלק מהתהליך. במידה ולא תוכל לשקול את החלופות שלך.
  בהצלחה
  חיים מן, עו"ד, מגשר משפחה

  תגובה

נקלעתם לסכסוך? בכוונתכם להגיש תביעה משפטית? הוגשה נגדכם תביעה? בית המשפט הפנה אתכם לגישור? בין אם אתם גוף עיסקי, עורכי דין או אנשים פרטיים, פורום גישור וישוב סכסוכים העוסק בדרכים החלופיות לפתרון סכסוכים, יתן לכם תשובות באילו מקרים הליך גישור מתאים? האם כדאי לפתור המחלוקת מחוץ לכותלי בית המשפט? באיזה שלב כדאי לפנות לגישור? איך בוחרים מגשר? אילו כללים חלים על הליך הגישור? אתם מוזמנים להעלות שאלות וסוגיות המעסיקות אתכם.
חשוב לדעת כי התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.