הפרת הסכם שקיבל פסק דין - פורום גישור וישוב סכסוכים

שאלה חדשה
 • רינת

  נשלח ע"ירינת 20:38, 24 בינואר 2015

  אם הצד שני הפר במכוון פסק דין (כי הוא חושב שהוא אלוהים ואי אפשר לעשות לו הרבה) מהסיבה שהכי גרוע בשבילו זה שיכפו עליו לקיים את חלקו וזה שיטת המצליח או שאנחנו פשוט נוותר... מה אפשר לעשות נגד זה אנחנו רוצים להכנס בו חזק האם לפנות ישר לבית המשפט שנתן את פסק הדין? האם אפשר לתבוע אותו על עוגמת נפש? האם אפשר אוטומטית שיבטלו את ההסכם? אנחנו מבקשים עצה לוחמנית כי הם משחקים איתנו שוב ושוב ונמאס לנו תודה מראש

  השב
 • 19:38, 4 בפברואר 2015

  שלום רינת, הפורום שלנו עוסק בגישור וממליץ לפעול בדרכים גישוריות, צריך לבחון האם בהסכם ישנו סעיף המפנה את הצדדים לגישור במקרה של מחלוקת? במידה והתשובה חיובית הייתי ממליצה לפנות להליך גישורי, ורק לאחר מכן להגיש תביעה בדבר הפרת הסכם .
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ערן שדה

מנהל הפורום: עו"ד ערן שדה

חבר לשכת עורכי הדין בישראל, בעל תואר ראשון L.L.B במשפטים, אוניברסיטת חיפה. מגשר בהכשרת לשכת עורכי
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה
מנהל הפורום:עו"ד אוה וייס

מנהל הפורום: עו"ד אוה וייס

בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת חיפה ותואר שני ביחסים בינ"ל מאוניברסיטת חיפה. התמחתה במשרד עורכ
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה

נקלעתם לסכסוך? בכוונתכם להגיש תביעה משפטית? הוגשה נגדכם תביעה? בית המשפט הפנה אתכם לגישור? בין אם אתם גוף עיסקי, עורכי דין או אנשים פרטיים, פורום גישור וישוב סכסוכים העוסק בדרכים החלופיות לפתרון סכסוכים, יתן לכם תשובות באילו מקרים הליך גישור מתאים? האם כדאי לפתור המחלוקת מחוץ לכותלי בית המשפט? באיזה שלב כדאי לפנות לגישור? איך בוחרים מגשר? אילו כללים חלים על הליך הגישור? אתם מוזמנים להעלות שאלות וסוגיות המעסיקות אתכם.
חשוב לדעת כי התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.