איך הולכת עבודה עם מגשר? - פורום גישור וישוב סכסוכים

שאלה חדשה
 • שלי

  נשלח ע"ישלי 10:44, 5 בפברואר 2015

  שלום דורית אני ובעלי לא מדברים בשבועיים האחרונים יש לנו ילדים ואנחנו מדברים רק כשיש דברים שקשורים אליהם צריך להחזיר מבית ספר לקחת לחוג וכו חוץ מזה יש בינינו נתק גם כשהילדים לא בבית או ישנים אנחנו לא מדברים אין בינינו תקשורת אני רוצה להתגרש אבל גם מבולבלת מאוד רוצה להתגרש אבל מפחדת רוצה לתת לזה צ'אנס אבל לא רוצה מבולבלת מאוד. מה שאני כן יודעת זה שאם אנחנו נתגרש אני לא רוצה מלחמות האם מגשר זה מישהו שמגיעים אליו רק כששני בני הזוג מחליטים להתגרש ביחד או גם כמו במצב שלי שאני זאת שרוצה להתגרש אולי גם הוא אני לא יודעת שאני פונה ראשונה למגשר והוא מזמן אותו ואז מתבצעת שיחה או שיחות? איך עבודה עם מגשר עובדת?

  השב
 • 13:00, 17 בפברואר 2015

  שלום שלי, ראשית אני חייבת לציין שבפנייתך תיארת מצב בו מצויים רוב הזוגות המתלבטים, קשה לא הולך בקשר התקשורת לא טובה וחושבים על פרידה- גירושין וכן זה מאוד מפחיד. ההמלצה שלי היא קודם כל לקבוע פגישת יעוץ עם עו"ד מתחום דיני המשפחה על מנת לדעת את זכויותייך המשפטיות, כי גם להליך גישור כדאי להיכנס עם מידע נכון ועדכני.

  בנוסף ניתן לשקול טיפול זוגי כאופציה וניתן גם לשלב בין השניים.
  ניתן להגיע למגשר גם כשלא מגובשים ולעבור את התהליך אצלו/ה, אני ממליצה הרבה פעמים על עריכת הסכם שלום בית ולחילופין גירושין, את מוזמנת לקבוע עימי פגישת יעוץ או כמובן לפנות לגורם אחר.
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ערן שדה

מנהל הפורום: עו"ד ערן שדה

חבר לשכת עורכי הדין בישראל, בעל תואר ראשון L.L.B במשפטים, אוניברסיטת חיפה. מגשר בהכשרת לשכת עורכי
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה
מנהל הפורום:עו"ד אוה וייס

מנהל הפורום: עו"ד אוה וייס

בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת חיפה ותואר שני ביחסים בינ"ל מאוניברסיטת חיפה. התמחתה במשרד עורכ
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה

נקלעתם לסכסוך? בכוונתכם להגיש תביעה משפטית? הוגשה נגדכם תביעה? בית המשפט הפנה אתכם לגישור? בין אם אתם גוף עיסקי, עורכי דין או אנשים פרטיים, פורום גישור וישוב סכסוכים העוסק בדרכים החלופיות לפתרון סכסוכים, יתן לכם תשובות באילו מקרים הליך גישור מתאים? האם כדאי לפתור המחלוקת מחוץ לכותלי בית המשפט? באיזה שלב כדאי לפנות לגישור? איך בוחרים מגשר? אילו כללים חלים על הליך הגישור? אתם מוזמנים להעלות שאלות וסוגיות המעסיקות אתכם.
חשוב לדעת כי התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.