מגשר מדבר על הגישור עצמו עם בעל הנתבעת - פורום גישור וישוב סכסוכים

שאלה חדשה
 • רפי

  נשלח ע"ירפי 16:29, 15 במאי 2015

  שלום, האם מותר למגשר. לשוחח על הגישור עצמו, עם בעל הנתבעת, כשהוא כלל לא צד בעניין??אשתו הנתבעת. כמו כן הוא לא הופיע לפגישת מהות.. המגשר ממש מדבר איתו רוב הגישור ,,ורוקם עימו מזימות, ומדריך אותם איך להתגונן. (יש עימי הוכחות מוצקות) תודה לתשובה!!!

  השב
 • 09:48, 19 במאי 2015

  שלום רפי, הליך הגישור הוא הליך חסוי, זהו הבסיס הראשוני לאמון, בוודאי שאסור למגשר לשוחח עם צדדי ג', אלא אם כן הוסכם על כך מפורשות . על המגשר לפעול בתום לב וביושרה כלפי כל הצדדים.
  בהצלחה

  תגובה
 • 13:26, 19 במאי 2015

  שלום. כמו כן, הגישור הסתיים, התיק הוחזר לבהמ"ש, האם מותר לי לשלוח פתק לנתבעת, ברמז שאני יודע עכשוו האמת? למרות שהנתבעת מיוצגת??הסיבה לכך שגם בא כוחה מעורב מאוד יחד עם המגשרת במזימות, ולכן יש לי חשש שהוא לא מוסר למרשתו האמת. ולכן רציתי באם מותר לי לשלוח אליה פתק, לא מזיק-ולא מאיים, רק רמיזה על כל העניין!!!תודה!

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ערן שדה

מנהל הפורום: עו"ד ערן שדה

חבר לשכת עורכי הדין בישראל, בעל תואר ראשון L.L.B במשפטים, אוניברסיטת חיפה. מגשר בהכשרת לשכת עורכי
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה
מנהל הפורום:עו"ד אוה וייס

מנהל הפורום: עו"ד אוה וייס

בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת חיפה ותואר שני ביחסים בינ"ל מאוניברסיטת חיפה. התמחתה במשרד עורכ
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה

נקלעתם לסכסוך? בכוונתכם להגיש תביעה משפטית? הוגשה נגדכם תביעה? בית המשפט הפנה אתכם לגישור? בין אם אתם גוף עיסקי, עורכי דין או אנשים פרטיים, פורום גישור וישוב סכסוכים העוסק בדרכים החלופיות לפתרון סכסוכים, יתן לכם תשובות באילו מקרים הליך גישור מתאים? האם כדאי לפתור המחלוקת מחוץ לכותלי בית המשפט? באיזה שלב כדאי לפנות לגישור? איך בוחרים מגשר? אילו כללים חלים על הליך הגישור? אתם מוזמנים להעלות שאלות וסוגיות המעסיקות אתכם.
חשוב לדעת כי התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.