נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד ברבי אסף

עו"ד ברבי אסף
0
שנות נסיון
עברית
עברית
אחד העם 1, רחובות
אחד העם 1, רחובות

עו"ד אסף ברבי מחזיק בניסיון רב שנים בייצוג ובטיפול בתחומי חדלות פירעון, פשיטת רגל והוצאה לפועל. עו"ד ברבי היה בעברו חלק מהצוות של משרד עו"ד לירום סנדה, מהמשרדים הגדולים בישראל, וכיום מספק מעטפת משפטית לשמירה על זכויותיכם ובשאיפה לסגירת החובות ולקבלת ההפטר בהקדם האפשרי.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים נכנסים לבור כלכלי שהיציאה ממנו נראית קשה עד בלתי אפשרית: ניתן לתלות זאת בעלויות המחיה הגבוהות בישראל, במשבר הקורונה, במצוקה התעסוקתית ובשלל גורמים אחרים.

 

השורה התחתונה בכל אחד מהמקרים זהה, והיא שגם אם החבל הכלכלי סביב צווארכם התהדק, יש מה לעשות. כל שנדרשת היא פנייה למשרד עורכי דין הבקיא בתחום לקבלת ייצוג משפטי מלא. ע"ד אסף ברבי ישמח לסייע לכם.

 

מוציאים אתכם לדרך חדשה

עו"ד אסף ברבי מחזיק בניסיון רב שנים בייצוג ובטיפול בתיקי חדלות פירעון, הוצאה לפועל ופשיטת רגל, כולל בתיקים מורכבים במיוחד. הסיוע שלו מתמקד בשיפור זכויותיו של האדם או העסק נגדם נפתחו התהליכים ובחתירה לפתרון מיטבי, שעשוי לאפשר להם להתגבר על הקושי, לסגור את החוב ולצאת לחיים חדשים.

 

שירותי המשרד מקיפים וכוללים פתיחת תיקים בכונס הנכסים, הכנת בקשות לחדלות פירעון ולפשיטת רגל, עיכוב הליכי הוצאה לפועל, ביטול מגבלות החלות על האדם החייב, איחוד תיקים, סיוע בהגעה להסדר נושים, ייצוג משפטי מלא בבית המשפט ועוד.

 

אתם בידיים טובות

האסטרטגיה בכל תיק נבנית באופן מוקפד בהתאם לנסיבות הספציפיות של המקרה, למאפייני האדם החייב, לתקדימי העבר המשפטיים ולגורמים נוספים.

 

עו"ד אסף ברבי יעניק לכם ליווי אישי צמוד, מרגע הפנייה הראשונית ועד להשלמת הטיפול בתיק שלכם, בתקווה שתצאו כשידכם על העליונה. תפיסתו היא שידע וניסיון עשויים להיות מתורגמים באופן ישיר לכדי ההצלחה המשמעותית שלכם בבית המשפט.

 

הרבה יותר מחדלות פירעון

לצד העיסוק המרכזי בתחום חדלות הפירעון, משרדו של עו"ד אסף ברבי מספק סיוע משפטי בתחום המרקעין. אם אתם ניצבים לפני העסקה הגדולה של חייכם – רכישה, מכירה, תמ"א 38, קבוצת רכישה וכן הלאה – המשרד יוכל להעניק לכם ייצוג מלא במעמד החתימה על ההסכם ובפתרון מחלוקות. במידת הצורך, המשרד ייצג אתכם בהגשת תביעות הנוגעות לתחום המקרקעין, למשל במקרה של ליקויי בנייה בנכס אותו רכשתם או בו אתם מתגוררים.

 

נושאי עיסוק נוספים של המשרד הם ירושות וצוואות, אפוטרופסות, ייפוי כוח מתמשך, סכסוכים אזרחיים, משפט אזרחי-מסחרי ועוד.