אישתי רוצה להתגרש ממני ואני לא רוצה. מה לעשות? - פורום גישור וישוב סכסוכים

שאלה חדשה
 • אנונימי

  נשלח ע"יאנונימי 19:55, 24 בינואר 2016

  אישתי הודיעה לי שהיא רוצה להתגרש. אני אוהב אותה ולא רוצה לוותר על החיים שלנו ביחד. אני יודע שאני לא יכול להכריח אותה אבל אני לא רוצה לוותר על כל מה שבנינו. איך אני יכול לגרום לה להבין שאנחנו כן יכולים להצליח ביחד?

  השב
 • מנהל הפורום:נדב נישרי, מגשר

  נדב נישרי, מגשר,מנהל הפורום

  00:50, 25 בינואר 2016

  דבר ראשון אני מבקש לחזק את ידייך. הרשה לי לענות לך במספר שאלות. השאלה הראשונה היא למה אתה רוצה להישאר ביחד? האם אתה רוצה לשמור על הנישואין מתוך רצון לשפר או אולי מתוך חשש להתמודד עם שינויים? השאלה השניה היא- האם המשמעות של הפרידה חייבת להיות וויתור על כל מה שבניתם? האם תוכל לחשוב על מצבים עתידיים בהם תשמור על הדברים החשובים לך גם לאחר הגירושין? ומכאן השאלה השלישית והחשובה ביותר- מה אתה כן רוצה שיקרה? אתה מוזמן לכתוב את התשובות כאן או לשוחח עימי באופן פרטי. חשוב שתדע שכאשר תדע מהן המטרות שלך בזוגיות ובמשפחה, תוכל לדעת ביתר קלות ובבהירות כיצד אלייך לפעול.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ערן שדה

מנהל הפורום: עו"ד ערן שדה

חבר לשכת עורכי הדין בישראל, בעל תואר ראשון L.L.B במשפטים, אוניברסיטת חיפה. מגשר בהכשרת לשכת עורכי
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה
מנהל הפורום:עו"ד אוה וייס

מנהל הפורום: עו"ד אוה וייס

בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת חיפה ותואר שני ביחסים בינ"ל מאוניברסיטת חיפה. התמחתה במשרד עורכ
למידע נוסף

077-6670452 חיוג
הודעה

נקלעתם לסכסוך? בכוונתכם להגיש תביעה משפטית? הוגשה נגדכם תביעה? בית המשפט הפנה אתכם לגישור? בין אם אתם גוף עיסקי, עורכי דין או אנשים פרטיים, פורום גישור וישוב סכסוכים העוסק בדרכים החלופיות לפתרון סכסוכים, יתן לכם תשובות באילו מקרים הליך גישור מתאים? האם כדאי לפתור המחלוקת מחוץ לכותלי בית המשפט? באיזה שלב כדאי לפנות לגישור? איך בוחרים מגשר? אילו כללים חלים על הליך הגישור? אתם מוזמנים להעלות שאלות וסוגיות המעסיקות אתכם.
חשוב לדעת כי התשובות בפורום אינן מהוות יעוץ משפטי חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם עורך דין.