לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
רונן

הצד השני לא מוכן לזוז מעמדתו בהליך גישור גירושין. מה עושים?

שלום נדב בעלי ואני נמצאים בהליך גישור לגירושין והגענו למבוי סתום. הוא רוצה שאוותר על מזונות אחרי גיל 18 ואני לא מוכנה. בנוסף הוא דורש שאוותר על חלקי בבית תמורת סכום שנראה לי מגוחך. הסברתי לו שההצעה שלו לא מתקבלת כי אני אקרוס. הוא עקשן ולא מתחשב בצרכים שלי ושל הילדים. מה עושים? אני אובדת עצות?

item.Author מנהל הפורום נדב נישרי, מגשר

שלום רב נראה שההסתכלות שלכם כרגע על המצב, גורמת לכם לתקיעות מחשבתית. על כן אני מציע לנסות להתסכל על הבעיה מזווית אחרת. נסו שלא לחפש פתרון הכולל ויתור של אחד הצדדים. מבחינת המזונות אני ממליץ לגבש תקציב ריאלי למחייה בכל אחד מהבתים. התקציב צריך לכלול התחייסות להוצאות הילדים ולהוצאות האישיות שלכם. אין צורך לפרט מהן ההוצאות האישיות והאינטימיות שלכם אך חשוב לייצר הבנה מהם המספרים הנדרשים לכם. לגבי הבית ניתן לשאול לאיזה צורך זקוק כל אחד מכם לכסף? האם הצורך הוא מיידי או שניתו לדחייה? לאחר שתגדירו לעצמכם לאיזה צורך אתם זקוקים לכסף, תוכלו לייצר פתרונות יצירתיים יותר לבעיה. חשוב שתעשו ככל שתוכלו על מנת ולתת לעצמכם מענה לשאלות המטרידות אתכם באופן אישי לפני הגישור. זכרו שפתרון הכולל סכום כסף שאינו מתיישב עם הצורך האמיתי שלכם, עלול לגרום בעתיד למאבקים נוספים.

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום גישור וישוב סכסוכים