פתיחת מעטפת ויזת ההגירה שקיבלתי - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • שירה טמן

  נשלח ע"ישירה טמן 12:35, 13 באוגוסט 2013

  קיבלתי את ויזת ההגירה שלי (נישואים לאזרח אמריקאי) כאן בישראל אחרי ראיון בקונסוליה בירושלים. את הדרכון שלי וויזת ההגירה שהוטבע בו קיבלתי דרך חברת UPS במשלוח ביחד עם מעטפה שלצערי ההנחיות לא היו ברורות לי ופתחתי אותה. הבנתי כרגע שזאת מעטפה שמיועדת לשוטרי ההגירה בנמל התעופה בו אני נוחתת להמשך הפקת הגרין קארד שלי. האם מישהו יודע מה עלי לעשות או איך לתקן את הטעות? לקונסוליה בירושלים אין מחלקה של מענה טלפוני בנושא אלא מפנים אותי לכתיבת מייל שלצערי לא נענה משבוע שעבר. אשמח באם מישהו יודע מה עלי לעשות.

  השב
 • 10:51, 14 באוגוסט 2013

  הי מישל, במקרה שמתי לב שענית לי אבל לא תחת השאלה שלי אלא תחת השאלה של מור בנוגע לויזת תייר. אני סבורה שטעית בלשונית המענה. כמה זמן לוקח לטפל בזה מרגע שהמסמכים יגיעו אליך ומה העלות שאת גובה על שירות זה בבקשה?

  תגובה
 • 23:41, 22 בנובמבר 2013

  היי,

  מצטער שאין לי תשובה לשאלה שלך ורק יש לי שאלה. כמה זמן אחרי הראיון קיבלת את הויזה?

  תגובה
 • 14:30, 24 בנובמבר 2013

  Hi Roman - I am confused by your posting. Are you directing a question to me? Please clarify if you are seeking my assistance. Thank you.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.