פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.

• military service in DS 260

אני עליתי לארץ ב 1996. ב 1998 לקחו אותי לחודש אחד טירונות שלב ב, ובין 1998 עד 2009 הייתי...

הודעה חדשה
    y yanam 22:43, 27 במאי 2017
    22:43, 27 במאי 2017
  • הגרלת גרין קארד ותהליך גרין קארד דרך משפחה

שלום! רציתי לדעת האם הרשמה להגרלת הגרין קארד משפיע/פוגע בתהליך לקבלת גרין קארד דרך קשרי משפחה...

הודעה חדשה
    א אנוני 22:40, 26 במאי 2017
    22:40, 26 במאי 2017
  • Criminal History and Green Card

I am an American citizen, my husband as Israeli citizen. Our children are also American...

• מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

Dear Meredith, In fact, they do compare the type of offense in both countries, so they can see what the American law says about the offense if it would have been committ לתשובה המלאה...

הודעה חדשה
    M MHGP 11:31, 25 במאי 2017
    11:31, 25 במאי 2017
  • בקשה לשינוי סטטוס לאחר נישואין לאזרחית אמריקאית

שלום רב עברתי לפני כשנה וחצי לארה"ב על ויזת אמן O1 שתוקפה כשלוש שנים. יש לי בת זוג...

שלום רב, לפי החוק, יש לבצע את הליך קבלת הגרין קארד מחוץ לארה"ב. אמנם, יש אפשרות לעשותו שם, אבל הדבר כרוך בסיכון מסוים. אם בכל זאת, החלטת להתחיל את ההליך קבלת הגרין קאר לתשובה המלאה...

ע עמית 05:01, 24 במאי 2017
    05:01, 24 במאי 2017
  • ויזת אירוסין וגרים קארד

אני בעלת ויזת אירוסין, ומתחתנת בקרוב לבן זוגי, אזרח אמריקאי. לאחר החתונה אחזור לישראל על מנת...

שלום רב, ויזת אירוסין - זהו למעשה הליך לקבלת הגרין קארד. אז כבר התחלת את ההליך. לאחר קבלת הגרין קארד, יהיה עליך להיות בארה"ב לפחות שישה חודשים כל שנה, כדי שתוכלי לשמור לתשובה המלאה...

נ ניר 08:15, 23 במאי 2017
    08:15, 23 במאי 2017
  • איך אני משיגה דרכון אמריקאי אם לסבתא שלי יש

שלום, לסבתא שלי יש אזרחות אמריקאית, מה אמא שלי ואני צריכות לעשות כדי לקבל דרכון אמריקאי/ גרין...

שלום רב, אם סבתא קיבלה את האזרחות לפני שאמא שלך נולדה והיא גם התגוררה בארה"ב לפחות 10 (חמש שנים אחרי גיל 14) ויש הוכחות לכך, אז אמא שלך תהיה זכאית לקבלת אזרחות אמריקאי לתשובה המלאה...

ד דנית 17:43, 22 במאי 2017
    17:43, 22 במאי 2017
  • חזרה לארצות הברית לאחר overstay

היי, התגוררתי בארהב 3 שנים, מתוכן הייתי נשוי לאזרחית אמריקאית והגשתי את במסמכים להגירה, התהליך...

שלום רב, כל המהלכים שציינת לא מומלצים. באם יעלו על ה"מצג השווא" אז לא תוכל להיכנס לארה"ב בעתיד הקרוב. מה שמומלץ (מבחינה חוקית) זה לבקש ויזה חדשה לארה"ב תוך כדי גילוי כ לתשובה המלאה...

T s Tax star 13:54, 22 במאי 2017
    13:54, 22 במאי 2017
  • נישואין לבעל גרין קארד

אני בעל גרין קארד, חי כיום בישראל ומגיע כל חצי שנה לארה''ב על מנת לשמר את הכרטיס. בת...

שלום רב, ההליך לפי החוק יש לבצעו מחוץ לגבולות ארה"ב וייקח כשנה וחצי. במקרה ותתחתנו (לא משנה איפה) ההליך ייקח כשנה. בברכה, אלכס ברוש, עו"ד

ר ב רותם בזר 13:31, 21 במאי 2017
    13:31, 21 במאי 2017
  • ערעור/חנינה אחרי סירוב

בעלי היה קרבן של אחד ממקרי ההונאה הגדולים ביותר בו עו"ד לענייני הגירה הונתה מאות לקוחות...

שלום רב, ניתן יהיה להגיש בקשה לחנינה (waiver), אך לצורך הערכת הסיכויים לקבלת תשובה חיובית, נצטרך לבדוק את כל נסיבות המקרה לעומק. בברכה, אלכס ברוש, עו"ד

ר רוני 14:18, 16 במאי 2017
    14:18, 16 במאי 2017
  • הוצאת גרין קארד מהארץ

שלום רב, בת זוגתי אמריקאית ואנחנו נישאנו בארה"ב בחודש שעבר. מאז חזרנו לארץ והתחלנו למלא...

שלום רב, כן, צריך למלא גם את הטופס I-130a, שולחים את כל הניירת לארה"ב וחייבים לשלם באמצעות שיק שנמשך מחשבון בנק אמריקאי. כמו כן, יש לתרגם את כל המסמכים לאנגלית. בב לתשובה המלאה...

א איציק 10:37, 15 במאי 2017
    10:37, 15 במאי 2017
  • אני נשואה באר״הב ובתהליך לגרין קארד

אני ממש רוצה לטוס לארץ לחתונה של אחי ועדיין לא קיבלתי את הטרוול דוקיומנט שהגשתי, במידה ואקבל...

שלום רב, בהנחה שיש לך גרין קארד וגם תקבלי את ה- Travel Document שמאפשר לך לשהות מחוץ לגבולות ארה"ב לתקופה של שנתיים ללא חשש שהגרין קארד יישלל, אז לא צריכה להיות כ לתשובה המלאה...

א אנונימי 11:32, 8 במאי 2017
    11:32, 8 במאי 2017
  • איזו וית עבודה נכון להשיג

אני אזרח אמריקאי ויוצא ללימודים בארה״ב. לאישתי יש ויזת תייר ואנחנו מעוניינים להבין כמה שיותר...

שלום איל, זה מאד תלוי באיזו תכנית לימודים יש לך, כי ייתכן וקיימת האופציה לקבלת גרין קארד מזורז, ואז אשתך תוכל לעבוד בהקדם. כיוון אחר, יכול להוות ויזת אנשי דת - בהנחה ש לתשובה המלאה...

א ר איל רוזנברג 15:20, 3 במאי 2017
    15:20, 3 במאי 2017
  • ביקור בארצות הברית עם גרין קארד

קיבלתי גרין קארד וגרתי בארצות הברית כשנה וחמי. חזרנו לארץ בגלל מחלה שלי אבי. עכשיו רוצה לבקר...

שלום בתאל, תלוי בהרבה גורמים - מתי יצאת מארה"ב וכיו"ב. כעקרון, אם שהיית מחוץ לגבולות ארה"ב יותר משנה, אז שוללים את הגרין קארד. לפעמים, ניתן "להחיות לתשובה המלאה...

ב א בתאל אלחדיף 20:13, 1 במאי 2017
    20:13, 1 במאי 2017
  • בנוגע להגרלת גרין קארד

שלום, האם עצם הבקשה שלי להשתתף בהגרלת גרין קארד תשפיע על זה חתונה עם אזרחית אמריקאית? כלומר...

שלום רב, התשובה היא לא - כל עוד לא זכית בהגרלה. סתם השתתפות בהגרלת הגרין קארד לא מפריעה לשאר מסלולי ההגירה לארה"ב. בברכה, אלכס ברוש, עו"ד

ט טל 13:14, 30 באפריל 2017
    13:14, 30 באפריל 2017
  • איפה כדאי לי להגיש בקשה לגרין קארד?

היי בוקר ושבוע מבורך לי ולשני ילדיי יש ויזות תייר לארה"ב . השנה אני מתכנן להגר...

שלום רב, לפי החוק, יש להגיש את הבקשה לקבלת גרין קארד על בסיס נישואין לאזרח אמריקאי, מחוץ לגבולות ארה"ב. ההליך לוקח כשנה. יש אנשים שמגישים את הבקשה לגרין קארד בארה לתשובה המלאה...

מ ב מוחמד בדויה 10:12, 30 באפריל 2017
    10:12, 30 באפריל 2017
  • כניסה שניה לאמריקה אחרי חצי שנה של שהייה שם

שלום רב, בתחילת נובמבר 2017 טסתי ללוס אנג׳לס והייתי שם 4 ימים עד לפני תום החצי שנה שקיבלתי...

שלום רב, אם יצאת לפני שהסתיים המעמד החוקי, אז לא צריכה להיות בעיה. אם זאת, צריך לקחת בחשבון שאם המבקר שוהה הרבה זמן בארה"ב ואז מבקש לחזור לארה"ב שוב לאחר תקו לתשובה המלאה...

ע עדי 23:28, 28 באפריל 2017
    23:28, 28 באפריל 2017
  • מתלבט מתי ללכת לראיון

שלום, שמי רוי (25) שלמתי על הטופס DS160, אני מעוניין בויזת תייר. אחרי שני חודשי אבטלה חזרתי...

שלום רוי, הותק במקום העבודה הינו אחד מהקריטריונים החשובים ביותר לצורך קבלת ויזת תייר לארה"ב. בנסיבות העניין, הם בודקים ממתי התחלת לעבוד במקום העבודה ולא נראה שיש לתשובה המלאה...

ר רוי 18:52, 27 באפריל 2017
    18:52, 27 באפריל 2017
  • מחזיק גריו קארד, בקשה לאזרחות במהלך מגורים בישראל

שלום, גרתי 5 שנים בארה"ב וקיבלתי גרין קראד על בסיס עבודה, כיום אני מתגורר בישראל ב5 שנים...

שלום רב, אם לא היית בארה"ב תקופה העולה על שנה, אז ישללו לך את הגרין קארד, אלא אם כן הייתה לך אחת מהסיבות שבהתאם לחוק תאפשר "להחיות" את הגרין קארד. ב לתשובה המלאה...

ל ליאור 21:51, 24 באפריל 2017
    21:51, 24 באפריל 2017
  • בקשה נוספת לויזת סטודנט

שלום, אני בת 27, לפני כ6 חודשים נסעתי לארה"ב ונשארתי 6 חודשים עם ויזת תייר. בארה"ב...

שלום הגר, כן, המצב בעייתי מאד. כדאי לך להמתין כמה שיותר זמן - עדיף שנים עד להגשת הבקשה לויזת תייר הבאה. גם אז כמובן יהיה צורך להוכיח את הקשר שלך לישראל - באמצעות נכסים לתשובה המלאה...

ה הגר 14:27, 23 באפריל 2017
    14:27, 23 באפריל 2017
  • ויזה זמנית בעת המתנה לקבלת גרין קארד

שלום, בעלי אזרח אמריקאי ומתחיל ללמוד לתואר שני בארה"ב בספטמבר הקרוב. הגשנו בקשה לגרין...

שלום רב, יש אפשרות להיכנס לארה"ב על ויזת תייר בתוקף לתקופה קצרה, אבל הדבר כרוך בסיכון מסוים. בגבול ישאלו שאלות ויש להבהיר להם שהתחלתם את ההליך בישראל ובכוונתכם לס לתשובה המלאה...

ל ליאור 09:38, 20 באפריל 2017
    09:38, 20 באפריל 2017
  • שהייה מחוץ לארה"ב 5 שנים עם גרין קארד בעקבות פטירה של הורה

מה הסיכויים להכנס לארה"ב ללא שלילת הגרין קארד ? ומה ניתן לעשות ?

שלום רב, על פי החוק שוללים את הגרין קארד במקרה של שהייה מעל שנה מחוץ לגבולות ארה"ב. אם יש סיבות חזקות להצדיק את השהייה מחוץ לארה"ב, ניתן להחיות את הגרין קארד לתשובה המלאה...

א אייל 13:52, 5 באפריל 2017
    13:52, 5 באפריל 2017
  • ויזת סטודנט לצעיר 25

יש מצב כזה שבמידה ומסרבים לי לויזת סטודנט מבטלים לי גם את הויזת תייר? תודה

שלום רב, לפעמים זה קורה, אבל לא ניתן לדעת מראש מה הם יחליטו... בברכה, אלכס ברוש, עו"ד

ר רוזנר 22:33, 3 באפריל 2017
    22:33, 3 באפריל 2017
  • ביטול הבקשה לגריל קארד באמצע התהליך

התחתנתי עם בן זוגי בניו יורק והגשתי בקשה לגרין קארד.עברו חמישה חודשים מיום הבקשה ואינני מוצא...

שלום רב, מומלץ מאד להמתין עד לסוף התהליך, כלומר עד לקבלת הגרין קארד הזמני. נכון שכדי לשמור על הגרין קארד, יהיה עליך לשהות בארה"ב בכל שנה לפחות 4-5 חודשים. בברכ לתשובה המלאה...

ד דוד 19:43, 3 באפריל 2017
    19:43, 3 באפריל 2017
  • התחתנתי בארהב וחזרנו לארץ איך אפשר להמשיך את התהליך של קבלת אזרחות

התחתנתי עם בחור ישראלי אמריקאי בעל דרכון אמריקאי לפני שש שנים . חזרנו לארץ ומאז חיים פה ....

שלום רב, בהתאם לחוק, יש לבצע את הליך קבלת הגרין קארד לארה"ב על בסיס נישואים לאזרח אמריקאי מחוץ לגבולות ארה"ב. לפרטים - אנא לקבוע פגישה במשרדנו. אם כבר התחלת לתשובה המלאה...

י יפה 21:23, 29 במרץ 2017
    21:23, 29 במרץ 2017
  • איך מעלים תמונה בטופס ds 160

שלום רב, צריך לפעול בהתאם להוראות שמופיעות בחלק הרלוונטי של הטופס. בדרך כלל, על התמונה להיות 5 על 5 רקע לבן. באתר יהיה צורך לבצע את ה-Cropping של התמונה ולהתאים אותה ל לתשובה המלאה...

א ע אבנר עידו 15:30, 29 במרץ 2017
    15:30, 29 במרץ 2017
עמוד מתוך37