פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.

• בת הזוג עם גרין קארד, כיצד כל המשפחה יכולה להיכנס?

אשתי עם גרין קארד ולא הייתה בארה"ב 8 שנים, היא התקבלה ללימודים שם והשאלה היא כיצד להיכנס...

• מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

שלום, אם אשתך לא הייתה בארה"ב במשך 8 שנים, אז רוב הסיכויים שיקחו לה את הגרין קארד באם היא תנסה להיכנס לארה"ב. מצד שני כדי להוציא ויזת סטודנט, עליה קודם לוותר לתשובה המלאה...

מ מיקו 16:43, 21 במרץ 2017
    16:43, 21 במרץ 2017
  • ישראלי עם אזרחות צרפתית כניסה לארצות הברית

אני כרגע מטייל ומחתים את הדרכון הישראלי ביבשת אמריקה אני רוצה לסיים את הטיול בארצות הברית רציתי...

שלום, אם אתה עומד בתנאי ה-ESTA, אז לא צריכה להיות שום בעיה. בברכה, אלכס ברוש, עו"ד

א איציק 17:26, 20 במרץ 2017
    17:26, 20 במרץ 2017
  • ויזה לפוארטו ריקו בעידן טראמפ

אנחנו רוצים לטייל שבוע בפוארטו ריקו, לאחר שנשהה שבועיים במקסיקו. אני עצמאי בן 30 ואישתי...

שלום רב, בהנחה שאתם עומדים בתנאי קבלת הויזה לארה"ב - לא צריכה להיות שום בעיה. בברכה, אלכס ברוש, עו"ד

מ ו כ מיטל וניר כהן 13:07, 20 במרץ 2017
    13:07, 20 במרץ 2017
  • ביקור בארה״ב בזמן תהליך הוצאת הויזה

אני בתהליך של מעבר עם משפחתי לארה״ב מטעם החברה בה אני מועסק ולשם כך מתחילים עכשיו תהליך הוצאה...

שלום רב, אתה יכול לנסוע לארה"ב, אך לא לעבוד שם. בברכה, אלכס ברוש, עו"ד

א אהוד 13:31, 19 במרץ 2017
    13:31, 19 במרץ 2017
  • תהליך קבלת גרין קארד.

שלום,בעלי אזרח ארצות הברית. הכרנו והתחתנו לפני כשניים בארץ ויש לנו ילדה. עכשיו אנחנו רוצים...

שלום רב, הדרך שאת תיארת הינה בניגוד לחוק. נכון, שהרבה אנשים עושים זאת, אבל הם מסתכנים בגירוש מארה"ב. הדרך החוקית היא להתחיל את ההליך מחוץ לגבולות ארה"ב. ההלי לתשובה המלאה...

ח חיה 12:46, 19 במרץ 2017
    12:46, 19 במרץ 2017
  • שאלה לגבי הארכה שלישית

שלום רב,אני שוהה באמריקה כבר שנה וחצי עם ויזת תייר לאחר שאושרו לי 2 הארכות שלחתי לפני מספר ימים...

שלום רב, עליך לצאת מארה"ב כל עוד לא נגמר הסטטוס החוקי שלך האחרון בארה"ב. באם תקבל תשובה שלילית לאחר מועד זה, אז תיחשב לשוהה בלתי חוקי, על כל המשתמע ... בב לתשובה המלאה...

א אנונימי 23:34, 17 במרץ 2017
    23:34, 17 במרץ 2017
  • אזרחות אמריקאית - האם אפשר בלי Green Card? האם בכלל כדאי? כמה עולה התענוג?

עו"ד ברוש שלום, אשתי אזרחית אמריקאית (אביה אזרח), וכן שני בני (לפי "חוק...

שלום נעם, הינך זכאי לקבל גרינקארד על בסיס הנישואין עם אזרחית אמריקאית. הליך קבלת הגרינקארד לוקח כשנה. בהתחלה מקבלים גרינקארד זמני ולאחר שנתיים מקבלים את הגרינקארד הקב לתשובה המלאה...

נ ע נעם עדיני 16:19, 17 במרץ 2017
    16:19, 17 במרץ 2017
  • ויזת סטודנט לנשוי לאמריקאית

שלום רב, אני צפוי להתחיל לימודי דוקטורט בארהב בקיץ הקרוב. אני אזרח ישראלי שנשוי לאמריקנית ואב...

שלום רב, אתה צריך לציין את התלויים, למרות שהם לא זקוקים לויזה לארה"ב. בברכה, אלכס ברוש, עו"ד

א אייל 14:40, 16 במרץ 2017
    14:40, 16 במרץ 2017
  • סרוב תחת 221G (ויזה לארה"ב)

זו פעם שלישית שאני מגיש בקשה אשר נענית בויזה לשנה בלבד ; בעבר אכן הייתי עובד התעשייה הבטחונית -...

שלום רב, לא ניתן לערער על ההחלטה... בעצם אין כזה דבר "תקופה מלאה". נכון, שבדרך כלל נותנים את הויזה לארה"ב ל-10 שנים, אבל לפי החוק יש לפקידי ההגירה לתת א לתשובה המלאה...

א ב אבינועם ברטל 14:51, 14 במרץ 2017
    14:51, 14 במרץ 2017
  • טעות במילוי טופס D160

שלום רב, מילאתי טופס D160 באופן עצמאי עבור התינוקת שלי ולאחר שאישרתי אותו אלקטרונית גיליתי...

שלום, בנסיבות שתיארת, לא צריכה להיות שום בעייה. בברכה, אלכס ברוש, עו"ד

ל לינדה 22:09, 12 במרץ 2017
    22:09, 12 במרץ 2017
  • גרין קארד לאחר ויזת סטודנט

שלום, אני אזרח ישראלי/גרמני, אישתי ישראלית/אמריקאית, התחתנו בחתונה אזרחית במיאמי, אנחנו נשואים...

שלום מאור, הכל תלוי במטרות שלכם. ויזת סטודנט היא האופציה המהירה והפשוטה יותר. החסרונות - יכולת לעבוד מצומצמת וכיו"ב. מצד שני, הליך הגרין קארד מתאים יותר למי שרוצה לתשובה המלאה...

מ ר מאור רבינוביץ' 11:24, 9 במרץ 2017
    11:24, 9 במרץ 2017
  • הוצאת ויזה לירח דבש-בן זוג מובטל

היי! אני ובעלי רוצים לטוס לירח דבש לארה"ב. אני סטודנטית והוא התפטר מעבודתו לפני כחודש. לו...

שלום מעיין, את צריכה להוכיח את הקשר שלך לישראל באופן עצמאי. בגלל שאת סטודנטית, זה לא יהיה פשוט. בכל מקרה, העובדה שבעלך לא עובד, היא לא רלוונטית. בברכה, אלכס ברוש, לתשובה המלאה...

מ מעיין 10:42, 8 במרץ 2017
    10:42, 8 במרץ 2017
  • קבלת אזרחות לבן זוג ישראלי

בעלי בן לזוג אמריקאים אשר נולד בישראל, אני כאשתו יכולה לקבל אוטומטית אזרחות אמריקאית? ומה עם...

שלום טובה, בהנחה שבעלך הוא אזרח אמריקאי, ניתן לבקש גרין קארד על בסיס הנישואין. ההליך לוקח בין 8 חודשים עד שנה. ניתן לכלול בבקשה כל הילדים הקטינים. בברכה, אלכס ברו לתשובה המלאה...

ט ב טובה בילגריי 00:11, 8 במרץ 2017
    00:11, 8 במרץ 2017
  • ויזה לארצות הברית על בסיס משפחה

היי, אני חיילת בשירות סדיר אני רוצה להוציא ויזה לארצות הברית כדי לבקר את אחותי הגדולה שמתגוררת...

שלום סאן, לצורך קבלת ויזת תייר לארה"ב, אין בעובדה שיש לך קרובי משפחה עם אזרחות אמריקאית שום יתרון. מאידך, האחות יכולה להגיש בקשה עבורך לצורך קבלת גרין קארד לארה& לתשובה המלאה...

ס ל סאן לרוס 13:55, 7 במרץ 2017
    13:55, 7 במרץ 2017
  • קבלת גרין קארד מאימי

אימי בתהליך קבלת גרין קארד כבר 12 שנה בעקבות שסבי וסבתי אזרחיים אמריקאים, אימי התחילה את התהליך...

שלום עדי, בנסיבות שתיארת, כנראה לא יהיה צורך בהמתנה נוספת. בברכה, אלכס ברוש, עו"ד

ע עדי 10:59, 6 במרץ 2017
    10:59, 6 במרץ 2017
  • אובדן דרכון ישן עם ויזה

הוצאתי דרכון חדש לאחר שפג תוקפו של הקודם. הדרכון הישן עם הויזה אבד. מה לעשות?

שלום שרי, אין ברירה אלא לבקש ויזה חדשה לארה"ב. בברכה, אלכס ברוש, עו"ד

ש שרי 15:22, 5 במרץ 2017
    15:22, 5 במרץ 2017
  • בין ויזת אירוסין/נישואין לגרין קארד

שלום רב! אני נמצא בזוגיות של כמעט חמש שנים עם אזרחית אמריקאית. בקרוב אני אסיים לימודי הנדסה...

שלום רוני, בגדול יש לכם שתי אפשרויות - לבקש גרין קארד על בסיס נישואין או על בסיס אירוסין. ההבדל הגדול בין שני המסלולים הוא מתי ואיפה מתחתנים. בכל מקרה צריך לקחת בחשבון לתשובה המלאה...

ר רוני 19:24, 3 במרץ 2017
    19:24, 3 במרץ 2017
  • בקשת ויזה לארה"ב לבני

בני קיבל ויזה לארה"ב עד הגיוס. לאחר השחרור ניגש שוב וסורב. אני אמא שלו ויש לי גרין קארד...

שלום ירדנה, בגלל שבנך קיבל סירוב, כרגע מה שמומלץ לעשות זה להמתין לשינוי מהותי בנסיבות. שינוי כזה יכול להיות חתונה, רכישת נכס בישראל וכיו"ב. בברכה, אלכס ברוש, לתשובה המלאה...

י ירדנה 17:22, 26 בפברואר 2017
    17:22, 26 בפברואר 2017
  • איך להוציא ויזה L1 לארצות הברית

שלום, אני ובעלי מאוד רוצים לעבור לקליפורניה, אבל חוץ מויזת תייר אין לנו כלום. שאלה מה אפשר...

שלום איזבל, בדרך כלל, ויזת L מתאימה לחברה יחסית גדולה עם הרבה מועסקים שקיימת ופועלת מעל שנה. חברה כזו יכולה לפתוח סניף בארה"ב ואז להעביר עובד לשם על בסיס ויזת L. לתשובה המלאה...

א איזבל 15:33, 23 בפברואר 2017
    15:33, 23 בפברואר 2017
  • אי החתמת מועד יציאה בדרכון

בני נסע לארצות הברית עם דרכון אירופאי וesta . בכניסה החתימו רק תאריך כניסה ללא ציון של התאריך...

שלום מרלן, אם מדובר בשהות קצרה בדרום אמריקה, אז קיים סיכון שלא יתנו לו להיכנס לארה"ב. הדבר נתון לשיקול דעתם של רשויות ההגירה, ואם יש סיבה חזקה למה הוא צריך להיכנס ל לתשובה המלאה...

מ מרלן 09:09, 21 בפברואר 2017
    09:09, 21 בפברואר 2017
  • הנפקת ויזה חדשה דרך אלעל לאחר שהיית יתר פחות מ180 יום

שלום ביוני 2015 קיבלתי ויזה לראשונה בחיי מהסוכנות יהודית לעבודה במחנה קיץ ויזת j1 תום התוקף...

שלום אלן, בנסיבות שתיארת, לא צריכה להיות בעיה עם ויזת העבודה לארה"ב. בברכה, אלכס ברוש, עו"ד

א אלן 17:27, 20 בפברואר 2017
    17:27, 20 בפברואר 2017
  • בקשה לגרין קארד עקב נישואים לאזרח אמריקאי

שלום רב, אני אובדת עצות ואשמח לעזרה. אני גרה בארה"ב ונשואה כבר שנה ו9 חודשים לאזרח...

שלום שירה, האמת שיש לך רק שתי אפשרויות - או להגיש ערעור על ההחלטה, בהנחה שעדיין הזמן הניתן לכך לא עבר, או להתחיל הכל מחדש. בברכה, אלכס ברוש, עו"ד

ש שירה 14:13, 17 בפברואר 2017
    14:13, 17 בפברואר 2017
  • הוריי אזרחים אמריקאים

הוריי אזרחים אמריקאים. אני רוצה להגיש בקשה לגרין קארד ולהגר לארה׳ב בעוד כמה שנים. אני לא עובד...

שלום רב, הוריך יכולים להגיש בקשה עבורך לקבלת גרין קארד. הבעיה היא שמדובר בהליך מאד ארוך - כ-10 שנים. בברכה, אלכס ברוש, עו"ד

מ מ 10:39, 16 בפברואר 2017
    10:39, 16 בפברואר 2017
  • גרין קארד דרך הורה אמריקאי

שלום רב. אימי ואחותי אזרחיות אמריקאיות. אני עבדתי בתור עיתונאי (Visa I) בארה׳ב והגשתי בקשה...

שלום יוסי, אולי יש אפשרות לשחזר את התיק, אבל צריך לקבל יותר פרטים. אחרת, יהיה צורך להתחיל את הליך קבלת הגרין קארד מחדש. בברכה, אלכס ברוש, עו"ד

י יוסי 10:34, 16 בפברואר 2017
    10:34, 16 בפברואר 2017
  • נישואין עם אזרח אמריקאי לאחר שהות בלתי חוקית

חזרתי לאחרונה ארצה לאחר שהות של 15 שנים בארה"ב. חייתי שם כ-10 שנים על ויזת סטודנט (הכל...

שלום רב, בהנחה שהיית 5 שנים באופן לא חוקי בארה"ב, כדי שתוכלי להיכנס לארה"ב על בסיס נישואין עם אזרח אמריקאי, תצטרכי להמתין 10 שנים מיום שיצאת מארה"ב. לתשובה המלאה...

ש ש' 02:00, 16 בפברואר 2017
    02:00, 16 בפברואר 2017
עמוד מתוך36