לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
טל

קרובת משפחה בארה"ב ושמות הורים

שלום רב, ברצוני להוציא ויזת טיול לארה"ב עם בעלי והילדים. נתקלתי בשאלה בטופס על "קרובי משפחה  בארה"ב".  יש לי אחיינית שנמצאת מס' שנים בארה"ב,אך אני לא בקשר איתה ולא יודעת מה היא עושה שם ועל איזה סטטוס היא נמצאת שם. אני יודעת רק שהיא נמצאת שם דרך אחותי שסיפרה לי שהיא שם ולא מעבר לכך. האם עלי לרשום אותה בטופס למרות שאין לי קשר איתה ואני לא יודעת מה היא עושה שם? (כמובן שאנחנו לא הולכים להפגש איתה או לשהות אצלה..) בנוסף, פעם קודמת שמילאתי את הטופס לא רשמתי אותה כי עוד לא ידעתי שהיא נמצאת שם. האם זה יכול להוות בעיה אם ארשום אותה עכשיו למרות שפעם קודמת לא רשמתי אותה? בנוסף, האם גם בעלי והילדים צריכים לרשום אותה בטפסים שלהם (למרות שאין קשר משפחתי בין בעלי אליה? שאלה נוספת בקשר לטופס, אדם מבוגר שההורים שלו כבר נפטרו צריך גם לרשום את שמות ההורים בטופס למרות שהם כבר נפטרו? אודה מאוד על תשובתך, טל

אלכס ברוש

שלום טל, תמיד כדאי להגיד את האמת, לכן מומלץ לציין שהאחיינית שלך נמצאת בארה"ב ולגבי המעמד שלה לציין שלא ידוע לך. לא צריכה להיות בעיה עם העובדה שבפעם הקודמת לא רשמת אותה. בעלך לא צריך לרשום את האחיינית שלך. לגבי שמות ההורים - יש לרשום ולציין שהם כבר נפטרו. בברכה, אלכס ברוש, עו"ד

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום ויזה לארצות הברית ואזרחות/ דרכון אמריקאי