חידוש דרכון לאחר הגשת טופס בקשה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • אלה גולדפלד

  נשלח ע"יאלה גולדפלד 13:45, 14 בדצמבר 2013

  שלום, הגשתי היום בקשה לקבלת ויזה לארה"ב ורק לאחר שהגשתי את הטופס, שילמתי אגרה וקבעתי פגישה, שמתי לב שהדרכון שלי פג תוקף חודשיים אחרי תאריך החזרה מארה"ב. באתר כתוב כי על הדרכון להיות בתוקף חצי שנה לאחר החזרה ועד כמה שאני יודעת כשמחדשים דרכון, מספרו משתנה. רציתי לשאול איך עליי לטפל בעניין? איך אני אמורה לעדכן את פרטיי בטופס שכבר הוגש כשאקבל מספר דרכון חדש? ולמי לפנות בנושא? תודה רבה מראש, זיו

  השב
 • 12:57, 15 בדצמבר 2013

  Hi Ziv,

  Firstly, please note that your passport must be valid for at least six months at the time that you enter the US.

  Secondly, please be aware that you can enter the US with a valid visa in your old passport as long as you also bring your new passport, but the US Embassy may require you to obtain a new passport before they issue the visa.

  Assuming that you renew your passport BEFORE your interview at the US Embassy, then you should still be able to complete the interview even though you have a new passport. However, you should update the Consular Officer when you do your interview, and you should also expect that this passport update may cause delays in the processing of your visa.

  I hope this helps.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.