מעבר בין מעסיקים בויזת עבודה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • הראל

  נשלח ע"יהראל 17:38, 22 בדצמבר 2013

  שלום, רציתי לשאול במה כרוך ואיך מתבצע מעבר בין מעסיקים לאחר קבלת ויזה במקרים הבאים: 1. קיבלתי ויזה L1A או H1B באמצעות המעסיק שלי ועדיין לא עברתי לארה"ב, לפני המעבר הציעו לי עבודה בחברה אמריקאית (אחרת) ועבורה אני מניח שיש צורך ב-H1B. האם תהליך קבלת הויזה דומה לתהליך בו לא היתה לי כלל ויזה? האם יש סיכון מסויים? 2. תסריט דומה, רק שכעת אני כבר בארה"ב ועובד תחת ויזה L1A או H1B ועכשיו אני רוצה לעבור למעסיק אחר. מה התהליך עכשיו? האם יש סיכון מסויים? תודה, הראל

  השב
 • 15:42, 23 בדצמבר 2013

  Hi Harel,

  Thank you for your email. In short, I can tell you that for each work visa status (H-1B, L-1, etc.) you are approved to work only for one specific employer under the specfici circumstances that were described in your initial visa application. Therefore, if you intend to work for a different employer or your status within your current employer's office changes, then you will likely need to receive a new approval from USCIS.

  With that said, I realize that you were asking for more information. However, your questions are quite complicated and cannot be answered in a short written response. Therefore, if you would like a more complete answer then we will probably need to hold a consultation. If you are interested please send me an email directly.

  Thank you for your understanding. I hope this information is helpful.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.