שאלה בנושא קרין קארד בבקשה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • אבנר

  נשלח ע"יאבנר 15:40, 29 בדצמבר 2013

  יש לי שאלה ואשמח מאוד אם תוכל לעזור לי כדי שאוכל להתחיל את התהליך. אבי הוא אזרח ארה"ב ואני מעל גיל 21 (גרוש) ואני רוצה להגיש יחד עם אבי את הטופס I 130 לקבלת גרין קארד. הבנתי שהתור לקבלת הגרין קארד הוא כ- 5 שנים בערך. השאלה שלי היא האם אני יכול להתגורר בארה"ב בזמן ההמתנה לקבלת הגרין כארד תחת הקטגוריה: I-485, Application to Register Permanent Residence or Adjust Status ? או דרך Consular Processing? תשובתך תעזור לי המון. והמון תודה, אבנר.

  השב
 • 14:02, 30 בדצמבר 2013

  Hi Avner,

  Thank you for your message. To answer your question, unfortunately submitting an I-130 does not grant any immediate immigration benefit. Therefore, you cannot stay in the US while your I-130 is pending unless you find a separate legal pathway to do so (e.g. work visa, student visa, etc.).

  I hope this helps and that all is well.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.