גרין קארד וצבא - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • yosi

  נשלח ע"יyosi 01:22, 24 בינואר 2014

  לפני שנה קיבלתי גרין קארד ועברתי לארהב בגיל 18 ו בגיל 18 וחצי היה אמור להיות לי גיוס לצבא. השאלה היא האם יש דרך לחזור לישראל ולשמור על הגרין קארד שלא תהיה פג תוקף תודה. לפי מה שהבנתי קודם אין כזה דבר דחייה ח שלוש שנים או משהוא כזה ?

  השב
 • 15:37, 25 בינואר 2014

  Hi Yosi,

  Thank you for your message. You ask a good question. In response, there is no way to 100% guarantee that you will be able to keep your Green Card if you live outside of the US. However, one action that you can take which should greatly help you is to obtain a reentry permit. A reentry permit is a travel document issued by the US Government which essentially lets you remain outside the US for up to 2 years without losing your Green Card. You have the possibility of obtaining additional reentry permits after the first one. However, each reentry permit requires a separate application that must be approved, and each application requires your physical presence in the US. If you would like our office's assistance with this application please email me directly.

  I hope this helps Yosi. Take care.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.