הבהרה בעניין איסור כניסה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • חני

  נשלח ע"יחני 16:30, 25 בפברואר 2014

  מייקל שלום, רציתי להבהיר איתך את עניין איסור הכניסה. אתה אומר שהעונש על שהייה מעבר לזמן הויזה הוא 3 שנים למי ששהה פחות משנה ו 10 שנים למי ששהה יותר משנה. השאלה היא ממתי מתחילים לספור את השנים הללו? מהיציאה האחרונה מארה'ב או מבקשת קבלת הויזה החדשה? אם עברו כבר שנים רבות מהפעם האחרונה שביקרתי בארה'ב (לפני כ 20 שנים) ולמיטב זכרוני שהיתי כחודשיים יותר מהזמן המותר, האם זה אומר שעברה כבר תקופת העונש? אשמח אם תוכל להבהיר זאת. תודה, חני

  השב
 • 14:19, 26 בפברואר 2014

  Hi Shani,

  Thank you for your message. To answer your question, the clock on the 3 and 10 year bars starts counting from the moment you departed from the United States (regardless of when you next apply for a visa). Therefore, if you left the US 20 years ago, then even if the 10 year bar applied to you, it should have already finished.

  I hope this helps but please let me know if this is unclear.

  -Mike

  תגובה
 • 15:26, 26 בפברואר 2014

  תודה! כן ברור מאוד ואפילו מרגיע

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.