ויזת הגירה , מה עלי לעשות - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • אילן

  נשלח ע"יאילן 11:56, 1 באפריל 2015

  שלום רב אני אזרח אמריקאי , אני ואישתי נמצאים כבר עמוק בתהליך של בקשה לויזת הגירה , כבר נקבע לנו תאריך לראיון בקונסוליה בירושלים . אישתי בהריון מתקדם , מה שאומר שגם אם אישתי תקבל את הויזה ינתן לנו 6 חודשים לנסוע לארה"ב על מנת לנצל את הויזת הגירה. כרגע זה לא יהיה אפשרי משום שיהיה קצת מורכב כי זה ילד ראשון וקצת קשה. האם ניתן להקפיא תהליך , ובינתיים לקבל ויזה אחרת על מנת שיהיה לנו אופציה לנסוע לבדוק דברים לפני שמחליטים . בעבר היה לה ויזה תייר אבל היא נשללה מסיבות לא ברורות ע"י מכתב שנשלח אלינו הביתה , ניסינו להוציא שוב ויזת תייר לפני חצי שנה , אבל סורבנו משום שאנו נמצאים בתהליך של ויזת הגירה . אני יודע שזה מורכב , אבל מה אני יכול לעשות ?

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  11:31, 2 באפריל 2015

  שלום אילן,

  באופן כללי תוכל ליצור קשר עם השגרירות ולכתוב מכתב אשר מסביר מודע אתה מבקש להקפיא את ההליך. יש לך מספר שאלות וחסרים פרטים למתן תשובה מלאה, לפיכך אנו ממליצים לקבוע פגישה במשרדנו, על מנת שנוכל לעבור על כל המסמכים, לרבות מכתב סירוב מתן ויזת תייר, ולתת תשובה מבוססת.

  בברכה,

  יהושע פקס, עורך דין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.