קבלת ויזה ESTA פעם שניה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
  • סימה

נשלח ע"יסימה 11:58, 13 במאי 2015

יש לי אזרחות גרמנית, קבלתי ויזה ל-3 חודשים באמצעות אישור ESTA , בתום 3 חודשים יצאתי מארה"ב נסעתי לטייל וכעת אני בקנדה. בקיץ אני רוצה לחזור לארה"ב לשבוע שבועיים. האם לא יעשו לי בעיות בכניסה שניה? האם אני יכולה להגיש את בקשה לאישור ויזה באמצעות Esta כשאני לא בארץ אלא מקנדה ?

השב
  • 23:51, 15 במאי 2015

את אישור ה- ESTA הוצאתי לפני 5 חודשים כך שהאישור תקף, נכנסתי לארה"ב ויצאתי מארה"ב לפני תום 90 הימים המותרים.
    כעת אני בקנדה ובחודש אוגוסט אני רוצה לחזור לשבוע שבועיים לארה"ב לארוע משפחתי.
    יש לי 2 שאלות:

1- הנפקתי דרכון גרמני חדש ואישור ה- ESTA רשום על הדרכון הקודם מה עלי לעשות?.

2- האם אני צריכה למלא שוב את טופס הבקשה באמצעות ESTA ? או אני יכולה להכנס עם האישור הקודם?

תודה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.