דרישה לכתובת בארה"ב במהלך מילוי טפסי ויזה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • רוני

  נשלח ע"ירוני 15:16, 7 באוגוסט 2015

  לא מזמן עשיתי סימולציה של כל מסכי מילוי הטפסים דרך האינטרנט, ואחת הדרישות היא לכתובת בארצות הברית ,כלומר איפה בדיוק אני מתכוון לשהות ,ואני בתור אחד שרוצה לטייל בארה"ב באופן כללי ,אבל אין לי עדיין תוכניות או תאריכי ם ספצייפיים . (לא מבין איך בכלל אפשר לתכנן משהו לפני שיודעים אם הויזה תאושר?) בוודאי שאין לי כתובת ספציפית שאני מתכוון לשהות בה , ואני לא מכיר אף אחד בארה"ב שאני יכול למסור את את הכתובת שלו בתור כתובת לשהייה. מה עושים במצב כזה? זה שדה חובה במילוי הטפסים .הם מאמתים גם את עניין הכתובת? מאוד הייתי שמח שתהיה לי ויזה לארה"ב ואין גם סיבה שלא יאשרו לי מלבד העניין הזה עם הכתובת ,אודה לעזרתכם .

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  09:57, 12 באוגוסט 2015

  שלום רוני,

  אכן בעת מילוי טפסים של ויזה לארה"ב הדרישה היא לתת כתובת מדוייקת. אם אין כתובת של חברים או משפחה אז אפשר גם לתת כתובת של בית מלון בו יש לך הזמנה ללילה.

  בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.