הנפקת ויזה חדשה למי ששהה בארה"ב בעבר - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • נועם

  נשלח ע"ינועם 13:58, 8 באוגוסט 2015

  שלום רב, בשנת 2000 הוצאתי ויזה לארה"ב ושהיתי שם כ-5 שנים, ב-2005 חזרתי ארצה בלי שום חותמת שחורה או בעיה כלשהיא ביציאה. היום 10 שנים מאז החזרה ארצה ברצוני לנסות להוציא ויזה מחדש, האם למרות כל הזמן שעבר אני יסורב אוטומטית בשל השהייה הלא חוקית ? יידוע לי שיש penalty של 10 שנים לכן גם לא ניסיתי להגיש בקשה מאז. האם אני מחוייב לציין שהיה ברשותי רישיון נהיגה אמריקאי ? (אינו בתוקף) מה סיכויי ההצלחה שלי כיום לאור הזמן שחלף מאז, ומה הדרך הנכונה להגיש בקשה שכזו ?

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  09:55, 12 באוגוסט 2015

  שלום נועם,

  המשמעות של שהייה ארוכה שלא כחוק בארה"ב, ללא ויזה תקפה - היא סרוב כניסה אוטומטי למשך 10 שנים. באם עברו 10 שנים, אזי הוסר סירוב הכניסה האוטומטי, אבל עדיין פקידי ההגירה לארה"ב בשגרירות בוודאי יבחנו את הבקשה שלך בקפדנות יתרה, בגלל שהייה לא חוקית בארצות הברית בעבר. תדרש להוכיח זיקה חזקה לישראל ולהפיג כל חשש שעוד פעם לא תצא את גבולות ארה"ב בזמן. שים לב כי גם אם ידחו את הבקשה שלך תוכל להגיש פטור - Waiver. נשמח לסייע לך בנושא.

  בברכה,

  תגובה
 • 11:26, 15 באוגוסט 2015

  תודה על המענה,
  ממתי למעשה נספר הסרוב ל-10 שנים ? מהיום הראשון ששהיתי מעבר למה שאושר לי או מהחזרה ארצה?

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.