קבלת גרין קארד דרך בן אזרח מעל גיל 21 - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • רוקי

  נשלח ע"ירוקי 21:32, 21 בנובמבר 2015

  שלום יהושע, חזרתי מארה"ב לפני חודש אחרי שהייה של 4 חודשים שם , נאלצתי לחזור בגלל נסיבות בריאות של אשתי. יש לי בן המתגורר שם כבר מעל שנתיים, והוא יליד ארה"ב בן 22. הגשנו בקשה לגרין קארד. שלחנו את טופס ה I-130 וקיבלתי אישר לכך להמשך התהליך. וכמו שאמרתי נאלצתי לעזוב . האם כדאי לי להמשיך את התהליך מהארץ? ואם כן כמה זמן זה יכול לקחת? או כדאי לי להמשיך את התהליך הקיץ הקרוב שאני מתכנן לחזור לארה"ב?

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  14:21, 25 בנובמבר 2015

  שלום רוקי,

  לא ברור מהשאלה שלך האם כאשר עזבת את ארצות הברית היה לך מעמד חוקי בארה"ב או לא. בכל אופן, ההמלצה שלנו בהתנהלות מול רשויות ההגירה לארה"ב, זה להיות כמה שיותר זהיר, לפיכך נראה כי עדיף לך לבצע את ההליך מישראל (למרות שלוקח קצת יותר זמן) מפני שכך אתה נמנע מהצורך לעבור במעבר גבול בכניסה לארצות הברית, שם עלולים למנוע את הכניסה. נשמח להיפגש אתך על מנת ללמוד את המקרה על כל פרטיו ולתת ייעוץ משפטי ספציפי.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.