ויזה לצרכי טיול בארהב - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • יואב

  נשלח ע"ייואב 11:48, 22 בנובמבר 2015

  שלום חברים, רציתי להתייעץ לגבי הסיכויים ששגרירות ארהב תביא לי ויזה לטיול לארהב. פרטים עליי: בן 26 מסיים תואר ראשון מאונ' ת"א בעוד כשנה. עובד בעבודה מסודרת בחברת הייטק (משרת סטודנט חצי עד 3/4 משרה ) ומרוויח בין 8000 שח עד ל15000 שח שזה תלוי בחודש כמה עבדתי אם יש לחץ בלימודים או לא. הטיול מתוכנן לקיץ אבל אני רוצה לקנות מעכשיו כרטיס טיסה אז הייתי רוצה ויזה כבר מעכשיו. מה הסיכוי שיביאו לי ויזה? מה הסיכוי שהתוקף שלה יהיה ל10 שנים ? תודה

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  14:51, 23 בנובמבר 2015

  שלום יואב,

  קשה מאוד להעריך מראש את הסיכוי לקבלת ויזה לתייר לארה"ב על ידי נציג הגירה לארצות הברית בשגרירות האמריקאית בישראל. ההחלטה האם לאשר או לדחות בקשה לוויזה לביקור בארה"ב נתונה לשיקול דעת הפקיד על בסיס התרשמות אישית. יחד עם זאת, על פי הנתונים בשאלתך נראה כי תוכל להביא הוכחות לזיקה חזקה לישראל. מקום עבודה טוב ולימודים הם בהחלט קריטריונים ראויים. כדאי להביא אל הראיון מכתב מהמעסיק אשר מבהיר כי את חוזר למקום העבודה, כמו גם אישור קבלה ותשלום עבור לימודים בשנה הבאה אם אפשר. כל הוכחה שמרכז החיים שלך בישראל ואתה מתכוון לשוב לכאן, לכן לא סביר שתישאר בארצות הברית מעבר לתוקף הוויזה או שתעבוד שלא כחוק בארה"ב יכולים לסייע.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.