סירוב לבקשת ויזת תייר בשנית - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
  • תהילה

נשלח ע"יתהילה 11:58, 1 בינואר 2016

שלום רב, לפני כחודשיים הגשתי בקשה לקבלת ויזת תיירות לארצות הברית, אני כבת 20 עובדת בעבודתי כ9 חודשים עם משכורת ממוצעת של 6500 , כמו כן הגעתי לראיון עם טופס אישור לימודים מטעם מכללת שנקר. בקשתי הראשונה נחתמה בסירוב מפאת העובדה שהתאריך המיועד היה רחוק מדי לטעמם. בניגוד להמלצות הגשתי בקשה בשנית לאחר חודש וכעת סורבתי בשנית ונאמר לי להגיע רק בעוד חצי שנה וכמובן, רק אם יש ברשותי מוצקות יותר שקושרות אותי לארץ. בוודאי שכשאתחיל ללמוד לא תהיה באפשרותי מבחינה כלכלית לטוס לארצות הברית ולשאת גם בעלויות הנוספות, האם יש טעם לגשת שוב או שאין ברירה אלא לחכות לגמר הלימודים??

השב
  • מנהל הפורום:removed

יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

16:31, 3 בינואר 2016

שלום תהילה,

אם אין שינוי מהותי בנסיבות העובדתיות אשר מוכיחות זיקה חזקה שלך לישראל, אין טעם להגיש בקשה לקבלת ויזה לארה"ב פעם נוספת.

בהצלחה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.