סיכוי לקבלת ויזה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • מור

  נשלח ע"ימור 13:59, 7 בינואר 2016

  שלום רב. שהייתי בארהב כשנה ושלוש וכמו כן הגשתי מסמכים למחלקת ההגירה על מנת להאריך את שהייתי וקיבלתי תשובה חיוביות. באוגוסט האחרון חזרתי לארץ וכחודשים לאחר מכן ניסיתי להוציא ויזה אך סורבתי מפני שלא הוכחתי קשרים חזקים לארץ. יש לי ראיון נוסף בעוד כשבוע. כחצי שנה מאז חזרתי לארץ וכארבע חודשים מאז ניסיוני הקודם להוצאת ויזה. רציתי לדעת מה הסיכויים שלי לקבל ויזת תייר - אני סטודנטית שנה ראשונה, ועובדת בעבודה כ 3 חודשיים והשכר הממוצע בה הוא 4000 (משרת סטודנט), אני מתכוונת לעשות טיול קטן בפסח עם אבי. תודה, מור

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  יהושע פקס, עורך דין,מנהל הפורום

  14:05, 7 בינואר 2016

  שלום מור,

  נראה כי הסיכוי שלך לקבל ויזה לארה"ב על ידי פקידי הגירה לארצות הברית בשגרירות האמריקאית לא גבוהים. ראשית, ההמלצה היא להמתין 6 חודשים לפחות טרם הגשה של בקשה נוספת. שנית, את לא עובדת הרבה זמן במקום העבודה. שלישית, מהניסיון שלנו זה לא תמיד משכנע לומר שאת סטודנטית, אלא מסתכלים יותר על מקום עבודה קבוע ושכר גבוה כאינדיקציה מבחינתם לחזרה לישראל. מצד שני, העובדה כי את מבקשת לצאת לטיול משפחתי עם אבא שלך עשוי לסייע. בסופו של דבר מדובר בהחלטה של אותו פקיד הגירה בשגרירות, לכן חשוב לנסות לעשות רושם טוב ולנסות לשכנע כי אין חשש מצדך לשהייה לא חוקית בארה"ב.

  בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.