הוצאת ויזה לארה"ב כלשהורים ולאחים אין עדיין ויזה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • אור

  נשלח ע"יאור 10:27, 12 במרץ 2016

  היי מה שלומך? אני מתכננת לטוס בקיץ לטיול משפחתי ובקרוב יש לי ראיון להוצאת ויזה. אני חיילת משחרתת שנציים כבר. להורים ולאחים שלי עדיין אין ויזה.. האם יכולים לשאול אותי על כך בראיון ובגלל זה לפסול לי את הויזה? תודה

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  10:04, 17 במרץ 2016

  שלום אור,

  באתגר הגדול ביותר עבור ישראלים צעירים זה להוכיח לפקידי ההגירה לארה"ב בשגרירות כי הם באמת מתכוונים לשוב לישראל. קיים חשש תמידי לשהייה לא חוקית ועבודה ללא ויזה מתאימה בארה"ב, בעיקר לגבי ישראלים צעירים. תצטרכי להביא הוכחות כי מרכז החיים שלך בישראל ותחזרי לישראל בזמן, לפני פג תוקף הוויזה. לגבי ההורים כדאי לך לומר שהטיול יהיה עם ההורים ולהביא את הפרטים שלהם. לפעמים פקידי ההגירה לארה"ב מכניסים סעיף לוויזה לארה"ב שאומר שהטיול יהיה עם ההורים אז מצד אחד לא תוכלי להיכנס בלעדיהם, מצד שני זה יעלה את הסיכוי לקבל את הוויזה.

  בברכה,

  יהושע פקס, עורך דין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.