ויזה לארה"ב לעצמאית שעדיין לא מרוויחה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • מיקי

  נשלח ע"ימיקי 10:37, 30 במרץ 2016

  שלום רב, קיבלתי מלגה מלאה לקורס זכוכית בן שבועיים בארצות הברית. אני רוצה לבקש ויזה, החשש היחיד שלי הוא שבחצי שנה האחרונה אני בתהליכי פיתוח של העסק העצמאי ותיק העבודות שלי כך שאין לי כרגע שום הוכחה שהעסק שלי רווחי. אני נשואה לאדם שעובד בעבודה קבועה עם משכות מלאה, אני שוכרת דירה ויש לי כספים בחשבונות הבנק שלי - האם זה יכול להספיק? יש לי כמובן גם מכתב אישור על קורס הזכוכית והמלגה. תודה! מיקי

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  11:09, 30 במרץ 2016

  שלום מיקי,

  שיקול הדעת הוא של פקידי הגירה לארה"ב האם לאשר ויזה או לא. קשה לצפות מראש את ההחלטה שלהם, אבל על פניו נראה כי לא אמורה להיות בעיה לקבל את הויזה לארה"ב, מפני שהכניסה לארצות הברית היא למטרה ספציפית, לזמן מוגבל וקשר הנישואין לבן הזוג בישראל. אולי תוכלי להביא איזה תכנית עסקית או הסבר מדוע הקורס בארצות הברית צפוי לשפר את ההכנסות בעתיד, כדי להסביר שאת מתכוונת מייד לשבו לישראל להמשיך לפתח את העסק. כדאי גם להציג מכתב הזמנה לקורס וכל מסמך רלבנטי אחר להוכיח את טענותייך.

  בהצלחה,

  יהושע פקס, עורך דין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.