הורים תושבי קבע בעלי גרין קארד - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • טניה

  נשלח ע"יטניה 20:39, 29 באפריל 2016

  שלום. לפני 14 שנה שלחנו בקשה לגרין קארד. לפני חצי שנה קיבלנו אישור אבל רק ההורים שלי הורשו לקבל את הגרין קארד. עכשיו שהם תושבי קבע שם בעלי גרין קארד. הם הגישו בקשה לילדים אני בת ה26 הלא נשואה ואחי 25 לא נשוי. רציתי לדעת כמה זמן אני אמורה לחכות עד לקבלת הגרין קארד? כמה שנים? ועוד שאלה אם למשל מקבלת גרין קארד ועוברת לארהב וחבר שלי בא לארהב ואנחנו מתחתנים מתי הוא גם יקבל את הגרין קארד?

  השב
 • מנהל הפורום:removed

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  14:41, 2 במאי 2016

  שלום טניה, כן, ההורים שלך הם תושבי קבע בארה"ב (בעלי גרין קארד) לפיכך יכולים לבקש ויזת הגירה לארה"ב עבורך ועבור אח שלך, כי אתם ילדים של תושבי קבע לא נשואים, אולם אתם לא נמצאים בעדיפות גבוהה מבחינת רשויות ההגירה. זמן ההמתנה צפוי להיות ממושך. אם ההורים שלך יתאזרחו ויקבלו אזרחות אמריקאית ויזמינו אתכם כילדים של אזרחים זמן ההמתנה קצר יותר. נשמח לתאם פגישת ייעוץ על מנת לתת תשובות מתאימות למקרה הספציפי. בברכה, יהושע פקס, עורך דין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.