ויזת אירוסין או ויזת נישואין? - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • דניאל

  נשלח ע"ידניאל 15:53, 19 בספטמבר 2016

  שלום, אני עם בן זוגי כבר שנה וחצי כמעט. הכרנו כשהייתי בארה"ב בשליחות, ולפני כחודש נגמרה לי הויזה (J1) וחזרתי לארץ. הספקתי כבר ללכת לשגרירות ולנסות לקבל ויזת תייר אך נענתי בסירוב (זה הסירוב השני שלי לויזת תייר, הקודם היה לפני מספר שנים). אנחנו מתכננים להתחתן אבל לא יודעים מה עדיף - להתחיל תהליך לויזת אירוסין ולהתחתן אחרי שקיבלתי ויזה, או להתחתן ואז להתחיל תהליך לקבלת ויזה על בסיס נישואין? האם יש עדיפות לעשות ויזת אירוסין לפני שמתחתנים? כמה זמן אורך כל אחד מהתהליכים? תודה רבה, דניאל

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יהושע פקס

  עו"ד יהושע פקס,מנהל הפורום

  11:07, 7 באוקטובר 2016

  שלום דניאל,

  מדובר בשני מסלולים מאד דומים. ההבדל הגדול ביניהם - הוא השיקול שלכם מתי ואיפה תרצו להתחתן. במסלול של ויזת נישואין, קודם מתחתנים ואז מתחילים את ההליך, ואילו במסלול של ויזת אירוסין - מתחילים את ההליך ומתחתנים בהמשך, תוך 90 יום מיום הכניסה לארה"ב. אנא פנו אלינו ונשמח לעזור לכם.

  בברכה,
  יהושע פקס, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.