עו"ד מקומי או עו"ד ישראלי בקניית דירה בברלין? - פורום נדל"ן מניב בגרמניה

שאלה חדשה
 • אורן

  נשלח ע"יאורן 12:22, 8 ביולי 2013

  שלום יש דירה שראיתי באינטרנט ואני שוקל לקנות בברלין האם אני צריך לשכור בברלין עו"ד מקומי אם וכאשר ארצה להתקדם בקניית הדירה או שעליי להביא איתי עו"ד מהארץ לשם?

  השב
 • 12:48, 8 ביולי 2013

  אורן שלום,

  אם תשכור שירותיו של עו"ד מהארץ, עליו יהיה להכיר את התחום של רכישת נדל"ן בגרמניה. לא נראה לי שתצטרך להטיס אותו לגרמניה בשביל עסקה לרכישת דירה. ליוויתי מאות עסקאות של רכישות דירות בברלין ורק במעט מאד מקרים ביקש הלקוח את נוכחותי בברלין. לפרטים על רכישת דירה בברלין, אתה מופנה לאתר האינטרנט שלי.

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

ניתן לאפיין רכישת נדל"ן מניב בגרמניה ע"י ישראלים ב-2 איפיונים: הראשון, רכישה ע"י אנשי נדל"ן או ע"י חברות גדולות של נכסים מסחריים מניבי תשואה בכל רחבי גרמניה. האיפיון השני הוא רכישת דירה או דירות בודדות, בעיקר בברלין, לייפציג ודרזדן ע"י מי שעיסוקם העיקרי אינו בהכרח בתחום הנדל"ן.
המשותף לשני סוגי משקיעים אלו הוא זיהוי פוטנציאל הכדאיות ברכישת נדל"ן מניב בגרמניה, בין אם מפאת תנאי המימון הנוחים, המחירים הסבירים, התשואות הנאות, איכות השוכר ובין אם מחמת פוטנציאל ההשבחה והמימוש. חברות רבות רכשו אלפי ממ"ר של נכסים מסחריים ואלפי דירות בגרמניה. כמו כן, בעת האחרונה מאות ישראלים רכשו דירות בברלין ובערים נוספות בגרמניה כגון, בלייפציג ובדרזדן.