מבקש עו"ד שיתבע את עורך דיני בעסקת קומבינציה עפ"י אחוזים - פורום נדל"ן מניב בגרמניה

שאלה חדשה
 • דני

  נשלח ע"ידני 12:36, 11 באוגוסט 2013

  עסקת קומבינציה גדולה שבא אנו מיוצגים על ידי עו"ד שגם מייצג את היזם ולכן נמצא בניגודי אינטרסים חמורים.הוא משקיף מהצד ואינו נוקט עמדה. גם היו קלקולים לא קטנים..גובה שכר טרחה משני הצדדים, וכל בקשת הבהרה אנו נאלצים לפנות לעורך דין פרטי כי איננו מקבלים תשובות שאינן מוטות גם לטובת היזם. מלבד זאת ברצוני לתבוע את היזם על אי עמידה בלוח הזמנים להוצאת ההיתר,בטענה של כח עליון כי הנגיד סגר את ברז ההלוואות...לטענתו. אני מעונין רק בטיפול על פי תוצאות ואחוזים.

  השב
 • 15:30, 11 באוגוסט 2013


  לא ברור לי, האם המדובר בעסקה בגרמניה.
  ככל שאנו מדברים על עסקה בגרמניה, יש מספר דברים הדורשים בירור:
  1. האם מדובר על נוטריון או עו"ד שערך את ההסכם
  2. האם עו"ד/נוטריון שערך את ההסכם הבהיר את מי הוא מייצג מהצדדים
  3. אני מעריך ששפת ההסכם היא גרמנית. האם אתה שולט בשפה זו ?
  4. מה קובע ההסכם לעניין אחריות עורך ההסכם ?
  לפני שאקבע עמדתי לעניין שכר טרחה, עליי לבדוק כלל אם אני מעונין ליטול את הטיפול בתיק. לפיכך נכון יהיה, אם תמציאי לי את החוזה בין הצדדים.
  ד"ר יובל חן, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

ניתן לאפיין רכישת נדל"ן מניב בגרמניה ע"י ישראלים ב-2 איפיונים: הראשון, רכישה ע"י אנשי נדל"ן או ע"י חברות גדולות של נכסים מסחריים מניבי תשואה בכל רחבי גרמניה. האיפיון השני הוא רכישת דירה או דירות בודדות, בעיקר בברלין, לייפציג ודרזדן ע"י מי שעיסוקם העיקרי אינו בהכרח בתחום הנדל"ן.
המשותף לשני סוגי משקיעים אלו הוא זיהוי פוטנציאל הכדאיות ברכישת נדל"ן מניב בגרמניה, בין אם מפאת תנאי המימון הנוחים, המחירים הסבירים, התשואות הנאות, איכות השוכר ובין אם מחמת פוטנציאל ההשבחה והמימוש. חברות רבות רכשו אלפי ממ"ר של נכסים מסחריים ואלפי דירות בגרמניה. כמו כן, בעת האחרונה מאות ישראלים רכשו דירות בברלין ובערים נוספות בגרמניה כגון, בלייפציג ובדרזדן.