אירגון קבוצות משקיעים בבניין בגרמניה - פורום נדל"ן מניב בגרמניה

שאלה חדשה
 • בני

  נשלח ע"יבני 06:50, 25 בפברואר 2014

  אני יזם בתחום ההשקעות בארץ באמתחתי כ 1,500 משקיעים אני רוצה לרכוש בניין לא גדול לעיסקה ראשונה פחות מעדיף את ברלין מעדיף אזורים אחרים. על איזה אזור אתה ממליץ? כמו כן צריך סיוע בהשגת מימון גבוה יש לך הפניות למומחים בתחום הזה?

  השב
 • 13:59, 25 בפברואר 2014

  שלום בני,
  אני מייצג משקיעי נדל"ן רבים הפועלים בגרמניה וליוויתי עד עתה מאות רבות של עסקאות נדל"ן בגרמניה. חלק מלקוחותיי מעדיפים את ברלין בלבד, חלק את לייפציג או דרזדן, אחרים מעדיפים ערים כמו מגדבורג או BREMENHAFEN, משקיעים נוספים רוכשים בכל רחבי גרמניה ויש כאלו אשר מתרכזים באזור של קלן-דיסלדורף-בוכום-דורטמונד וסביבותיהם. אני חייב לציין, כי כולם עושים חיל ואינני מכיר משקיע שהסתפק בעסקה אחת בלבד, אלא המשיך וממשיך לרכוש נכסים. לפיכך, אינני יכול להצביע או להמליץ על אזור כלשהו בגרמניה. אנו פועלים גם להשגת מימון בנקאי. לפרטים אתה מופנה לאתר האינטרנט שלנו.

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

ניתן לאפיין רכישת נדל"ן מניב בגרמניה ע"י ישראלים ב-2 איפיונים: הראשון, רכישה ע"י אנשי נדל"ן או ע"י חברות גדולות של נכסים מסחריים מניבי תשואה בכל רחבי גרמניה. האיפיון השני הוא רכישת דירה או דירות בודדות, בעיקר בברלין, לייפציג ודרזדן ע"י מי שעיסוקם העיקרי אינו בהכרח בתחום הנדל"ן.
המשותף לשני סוגי משקיעים אלו הוא זיהוי פוטנציאל הכדאיות ברכישת נדל"ן מניב בגרמניה, בין אם מפאת תנאי המימון הנוחים, המחירים הסבירים, התשואות הנאות, איכות השוכר ובין אם מחמת פוטנציאל ההשבחה והמימוש. חברות רבות רכשו אלפי ממ"ר של נכסים מסחריים ואלפי דירות בגרמניה. כמו כן, בעת האחרונה מאות ישראלים רכשו דירות בברלין ובערים נוספות בגרמניה כגון, בלייפציג ובדרזדן.