שיווק של פרויקט נדל"ן בשוק הישראלי - פורום נדל"ן מניב בגרמניה

שאלה חדשה
 • ולד

  נשלח ע"יולד 16:31, 12 במרץ 2014

  שלום רב. אני מייצג קבוצת יזמים גרמנית אשר עוסקים בבניה של בנייני דירות באזור פרנקפורט. כעת הם מעוניינים לבחון אפשרות של שיתוף פעולה עם גוף ישראלי שמתמחה בשיווק של נדל"ן גרמני. האם תוכל להסביר מה הם בד"כ התנאים של גופי שיווק כאלה בישראל? על איזה עמלות מדובר? האם תוכל להמליץ על כמה גופים כאלו? תודה מראש.

  השב
 • 16:57, 12 במרץ 2014

  שלום,
  אני כמובן מכיר מתווכים בישראל שמשווקים או רוצים לשווק דירות בגרמניה, אולם אינני נוהג להמליץ. אני מציע שתשוחח עימי טלפונית. אני משוכנע שאוכל לתת לך מספר טיפים שמאד יעזרו לך בשיווק. ניתן להשיגני 0097249929990.
  פרטים עלינו, ניתן לקבלמאתר האינטרנט.

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

ניתן לאפיין רכישת נדל"ן מניב בגרמניה ע"י ישראלים ב-2 איפיונים: הראשון, רכישה ע"י אנשי נדל"ן או ע"י חברות גדולות של נכסים מסחריים מניבי תשואה בכל רחבי גרמניה. האיפיון השני הוא רכישת דירה או דירות בודדות, בעיקר בברלין, לייפציג ודרזדן ע"י מי שעיסוקם העיקרי אינו בהכרח בתחום הנדל"ן.
המשותף לשני סוגי משקיעים אלו הוא זיהוי פוטנציאל הכדאיות ברכישת נדל"ן מניב בגרמניה, בין אם מפאת תנאי המימון הנוחים, המחירים הסבירים, התשואות הנאות, איכות השוכר ובין אם מחמת פוטנציאל ההשבחה והמימוש. חברות רבות רכשו אלפי ממ"ר של נכסים מסחריים ואלפי דירות בגרמניה. כמו כן, בעת האחרונה מאות ישראלים רכשו דירות בברלין ובערים נוספות בגרמניה כגון, בלייפציג ובדרזדן.