מידע על MYLAND מתחם - פורום נדל"ן מניב בגרמניה

שאלה חדשה
 • שלמה

  נשלח ע"ישלמה 12:45, 19 ביוני 2015

  ברצוני לדעת פרטים בקשר למתחם MYLAND בגרמניה ב wadgassen תודה מראש

  השב
 • 16:26, 21 ביוני 2015

  שלום, אנו עוסקים באופן מאד אינטנסיבי בליווי משקיעי נדל"ן בגרמניה. שלח לי בבקשה, מה בדיוק אתה מבקש לדעת.

  תגובה
 • 19:06, 28 ביולי 2015

  שלום שלמה,

  אני מכיר את מתחם מיילנד עליו אתה מדבר, הוא אכן נמצא בוודגאזן לא הרחק מהעיר saarbrucken מדובר על מתחם שבו יש כ 24 חנויות בגדלים שונים אשר מושכרות בחוזים ארוכי טווח בעיקר לרשתות גדולות ומוכרות (לא בהכרח בישראל) המתחם ממותג כהאוטלט מהביקור שלי במתחם לפני כחצי שנה מאוד התרשמתי לטובה מהמתחם ומהאזור כולו בנוסף פגשתי את הבעלים של של המתחם (הגרמני לא הישראלי) מהתרשמות שלי מדובר על אדם מאוד אמין וישר דרך שניתן לסמוך עליו, מה עוד שביקרתי בעוד נכסים מניבים שברשותו וההתרשמות הכללית מאוד חיובית.
  כמובן שמדובר בהתרשמות אישית שלי ולא במתן ייעוץ

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

ניתן לאפיין רכישת נדל"ן מניב בגרמניה ע"י ישראלים ב-2 איפיונים: הראשון, רכישה ע"י אנשי נדל"ן או ע"י חברות גדולות של נכסים מסחריים מניבי תשואה בכל רחבי גרמניה. האיפיון השני הוא רכישת דירה או דירות בודדות, בעיקר בברלין, לייפציג ודרזדן ע"י מי שעיסוקם העיקרי אינו בהכרח בתחום הנדל"ן.
המשותף לשני סוגי משקיעים אלו הוא זיהוי פוטנציאל הכדאיות ברכישת נדל"ן מניב בגרמניה, בין אם מפאת תנאי המימון הנוחים, המחירים הסבירים, התשואות הנאות, איכות השוכר ובין אם מחמת פוטנציאל ההשבחה והמימוש. חברות רבות רכשו אלפי ממ"ר של נכסים מסחריים ואלפי דירות בגרמניה. כמו כן, בעת האחרונה מאות ישראלים רכשו דירות בברלין ובערים נוספות בגרמניה כגון, בלייפציג ובדרזדן.