תנאי משכנתא נוחים לבעלת אזרחות גרמנית - פורום נדל"ן מניב בגרמניה

שאלה חדשה
 • לילך

  נשלח ע"ילילך 12:36, 8 בנובמבר 2012

  שלום אני בעלת אזרחות גרמנית ואולי אתחיל ללמוד בברלין תואר ראשון. ההורים שלי הציעו שנקנה שם דירה במקום לשכור וכו'. עשינו בירור קל והסתבר שבעלי אזרחות מקבלים משכנתא עם תנאים נוחים להחזרה. עד כמה זה באמת אפשרי ואיך זה עובד?

  השב
 • 13:54, 8 בנובמבר 2012

  לילך שלום
  לפי כמות העסקאות של רכישת דירות בברלין, שנסגרו במשרדי, יש לי הרושם שישראלים רוכשים את ברלין.
  בהחלט אפשרי לרכוש דירה בברלין, ללא קשר לאזרחות שלך. כמובן שעצם העובדה שאת תושבת ברלין ואזרחית גרמניה יכולה להטיב את תנאי המשכנתא. בתנאים נורמליים, תוכלי לקבל 50-60% משכנתא.

  אוכל להפנות אותך ישירות למוכרי דירות, כך שתוכלי לחסוך את עלויות התיווך.
  ד"ר יובל חן, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

ניתן לאפיין רכישת נדל"ן מניב בגרמניה ע"י ישראלים ב-2 איפיונים: הראשון, רכישה ע"י אנשי נדל"ן או ע"י חברות גדולות של נכסים מסחריים מניבי תשואה בכל רחבי גרמניה. האיפיון השני הוא רכישת דירה או דירות בודדות, בעיקר בברלין, לייפציג ודרזדן ע"י מי שעיסוקם העיקרי אינו בהכרח בתחום הנדל"ן.
המשותף לשני סוגי משקיעים אלו הוא זיהוי פוטנציאל הכדאיות ברכישת נדל"ן מניב בגרמניה, בין אם מפאת תנאי המימון הנוחים, המחירים הסבירים, התשואות הנאות, איכות השוכר ובין אם מחמת פוטנציאל ההשבחה והמימוש. חברות רבות רכשו אלפי ממ"ר של נכסים מסחריים ואלפי דירות בגרמניה. כמו כן, בעת האחרונה מאות ישראלים רכשו דירות בברלין ובערים נוספות בגרמניה כגון, בלייפציג ובדרזדן.