האם זה ישפיע בקבלה ליחידה מובחרת - פורום מחיקת רישום פלילי

שאלה חדשה
 • איתן

  נשלח ע"יאיתן 17:31, 14 ביוני 2016

  שלום. בגיל 15 וחצי שיחקתי עם חבריי במחשב במשחק רשת ודיברנו בסקייפ. במהלך השיחה צחקנו דיברנו קיללנו (כתוצאה ממשחק לחימה , יריות) במהלך השיחה קיללתי את חבר שלי ואמרתי לו '' אני אהרוג אותך יחרא יבן זונה חכה אני אתפוס אותך'' וכו. כל זה במהלך המשחק כתוצאה מכך ש''ניצח אותי'' ובצחוק קיללתי ואיימתי כמו שכל נער אחר עושה. לכן, כנראה שהוא לקח זאת ממש קשה ורציני והלך למשטרה להגיש על זה תלונה. במשטרה הראו לי צילום לכך שרשמתי זאת בסקייפ , לקחו לי טביעות אצבע וצילום שלי . נראה לי שהיא אמרה שזה תיק, אם אני לא טועה. מאז לא קרה כלום אחרי שעה הלכתי הביתה וכיום אני בן 17 וחצי בדרך לגיוס יחידה מובחרת בצה''ל. האם זה ישפיע בקבלה ליחידה? או לצהל בכללי? חוץ מזה, אני לא חושב שמקרה שכזה יהווה לי בעיה, או דבר כלשהו בחיי האישיים, שכן זה כל זה היה בצחוק ושטותי מדי, ואף התנצלתי כמובן. אשמח אם תעזור לי בנושא תודה .

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד נדב גרינוולד

  עו"ד נדב גרינוולד,מנהל הפורום

  14:09, 28 ביוני 2016

  איתן שלום,

  על פי המקרה שאותו תיארת ככל הנראה מדובר בתיק משטרתי סגור. מכיוון והיית קטין בעת האירוע ניתן להגיש בקשה לביטול הרישום בחלוף שלוש שנים.

  אתה מוזמן לפנות לייעוץ אישי בטלפון - 050-8848606

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נדב גרינוולד

מנהל הפורום: עו"ד נדב גרינוולד

סנגור פלילי וחבר הפורום הפלילי של לשכת עורכי הדין בישראל ובעל היתר לייצג חשודים ונאשמים בפני בתי הדי
למידע נוסף

077-6670423 חיוג
הודעה

הרישום הפלילי הוא אחד מסימני הזהות של כל אזרח במדינה. אזרחים רבים אוחזים ברישום פלילי אשר מונע מהם מקומות עבודה ופרנסה, פוגע בשמם הטוב וביחס החברה אליהם.

במקרים רבים הרישום הפלילי נובע מהרשעות ישנות ו/או תיקים שנסגרו בעילות של חוסר ראיות או חוסר עניין לציבור. כמו כן, חשודים בפלילים בעבירות מסוג פשע מקבלים כיום הודעה לפי סעיף 06 א' המאפשרת להם לקיים הליך שימוע על מנת לשכנע להימנע מהגשת כתב אישום נגדם.

בכל אלה יעסוק הפורום במטרה לתת מענה בנושאים כה חשובים הנוגעים כמעט לכל אחת ואחד.