נעצרתי על החזקת אולר מתקפל ברכב - פורום מחיקת רישום פלילי

שאלה חדשה
 • בן

  נשלח ע"יבן 12:04, 4 ביולי 2013

  שוטרים עצרו את הרכב שלי ועשו עליי חיפוש וברכב ומצאו אולר מתקפל בחקירה הסברתי שהאולר נמצא באוטו למקרה ואני צריך מספריים קטנות שיש באולר ואם אני צריך לפתוח משהו אין לי כוונת פגיעה באף אחד אין לי עבר פלילי אף םעם לא עצרו אותי לפני הייתי צריך לתת טביעת אצבע וחזרתי הביתה יש לי עכשיו אישום פלילי? לא פנו אליי מאז איך אני יודע מה קורה עכשיו??

  השב
 • 16:55, 24 ביולי 2013

  ראשית תודה על הפנייה. בטרם שוטר יכול לבצע חיפוש ברכב הוא צריך שתהא לו עילה לחיפוש. כלומר, חשד סביר לכך שאתה מבצע או ביצעת עבירה. על פי הלכת בן חיים במידה והחיפוש אינו חוקי במקרה כגון זה ניתן לפסול את עצם תפיסת המוצג. גם אם התפיסה היא כדין אז הגרסה אותה מסרת היא סבירה.
  כרגע יש לך תיק פתוח וכדאי לטפל בסגירתו.
  נשמח לעמוד לרשותך

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נדב גרינוולד

מנהל הפורום: עו"ד נדב גרינוולד

סנגור פלילי וחבר הפורום הפלילי של לשכת עורכי הדין בישראל ובעל היתר לייצג חשודים ונאשמים בפני בתי הדי
למידע נוסף

077-6670423 חיוג
הודעה

הרישום הפלילי הוא אחד מסימני הזהות של כל אזרח במדינה. אזרחים רבים אוחזים ברישום פלילי אשר מונע מהם מקומות עבודה ופרנסה, פוגע בשמם הטוב וביחס החברה אליהם.

במקרים רבים הרישום הפלילי נובע מהרשעות ישנות ו/או תיקים שנסגרו בעילות של חוסר ראיות או חוסר עניין לציבור. כמו כן, חשודים בפלילים בעבירות מסוג פשע מקבלים כיום הודעה לפי סעיף 06 א' המאפשרת להם לקיים הליך שימוע על מנת לשכנע להימנע מהגשת כתב אישום נגדם.

בכל אלה יעסוק הפורום במטרה לתת מענה בנושאים כה חשובים הנוגעים כמעט לכל אחת ואחד.