open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 11 בינואר 2015

            זכות ציבורית פטור ממע״מ

            היי
            ברצוני לרכוש זכות ציבורית וראיתי שמוכרים זכות (פטור מע״מ) כאלה שקיבלו ירושה וכאלה מבוגרים שאין להם מונית והם מעוניינים למכור השאלה היא כזאת!
            נגיד ורכשתי זכות פטור אז איך עליי להשכיר אותה מבחינת החשבוניות שאני לא יכול להוציא כי אין לי? ומבחינת המעמ שאני אמור לשלם מערך השכירות שאני מקבל (חודשי)?
            אני מודה לכם! תודהה

            11 בינואר 2015
          • 12 בינואר 2015

            זכות ציבורית פטור ממע״מ

            לאחר הרכישה
            יכול מי ששכור ממך את הזכות יכול להוציא חשבונית עצמית ולשלם את המע"מ עבורך וזאת בהתאם להוראות סעיף 20 לחוק מע"מ שמאפשר זאת.

            בהצלחה

            12 בינואר 2015
            • 12 בינואר 2015

              זכות ציבורית פטור ממע״מ

              תודה על התשובה !
              רק מה בנוגע אליי מבחינת המע״מ?
              בסכום שנגיד 1500 אני לא אמור לשלם כלום?

              12 בינואר 2015
          שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form