חברה שנמצאת אצלי הרבה בבית - פורום ידועים בציבור ונישואים אזרחיים

שאלה חדשה
  • שמעון

נשלח ע"ישמעון 04:14, 4 ביולי 2016

אני רווק מסודר כלכלית. אם פגשתי בחורה והחלטנו שאנחנו "חברים", והיא נמצאת אצלי בבית רוב השבוע, האם יש לה זכות חוקית בעתיד לתבוע ממני דבר כלשהו ? מבקש תשובה עניינת באמת ולא משהו כמו "לפעמים כן ולפעמים לא"... אם כן אז באילו נסיבות בדיוק ? אני לעולם לא אצהיר שאני מעוניין לשתף רכוש עם בת זוג.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד עדיאל ברוך

עו"ד עדיאל ברוך,מנהל הפורום

11:03, 4 ביולי 2016

שמעון שלום,

אין תשובה עניינית לשאלתך שכן הדבר תלוי בגורמים רבים שבוודאי אתה מודע להם עפ"י תשובתך...
    לכן אני יכול להמליץ לך לחתום על הסכם ממון בין בני זוג ידועים בציבור ובצורה זו להימנע מתביעות בעתיד שיש להם או אין להם סיכוי הכל בהתאם לנסיבות הספציפיות שלך.

תגובה
  • 02:52, 5 ביולי 2016

אני מנסה להבין מאיזה גבול מישהו במעמדי צריך להתחיל לדאוג... אם זו סתם "יזיזה" ? שלא נשארת לישון אצלי ואנו נפגשים מספר פעמים בשבוע לכמה שעות - יש עילה לדבר כזה ?

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד עדיאל ברוך

עו"ד עדיאל ברוך,מנהל הפורום

13:36, 5 ביולי 2016

אם זו מערכת היחסים ביניכם אז רב הסיכויים שאין עילת תביעה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עדיאל ברוך

מנהל הפורום: עו"ד עדיאל ברוך

מומחה בתחום דיני המשפחה והירושה, בעל ניסיון רב הכולל ניהול תיקי גירושין מורכבים וכן ייצוג והופעות בע
למידע נוסף

053-9374675 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה לשאלות הנוגעות לידועים בציבור ונישואים אזרחיים, מי נחשב לידועים בציבור? מה קורה כאשר בן הזוג נפטר? האם ידועה בציבור זכאית למזונות? מהן זכויות הרכוש של ידועים בציבור בתהליך פרידה? מהם זכויות הירושה של ידועים בציבור? איך מתגרשים לאחר נישואים אזרחיים? התרת נישואין?