תביעת זכויות פנסיוניות מקרן פנסיה וביטוח לאומי של בן הזוג - פורום ידועים בציבור ונישואים אזרחיים

שאלה חדשה
 • מ.א

  נשלח ע"ימ.א 00:17, 19 במרץ 2014

  לאחר קבלת הגט בשל ארוע מצער אני והגרוש חזרנו להיות בקשר שעם הזמן חזרנו לגור ביחד בשנה האחרונה מצבו התדרדר 3 פעמים פונה מביתי באמבולנס למיון בנוסף יש עוד מכרים שיעידו שהינו תחת קורת גג אחת לפני חודש קיבל התקף והלך לעולמו שאלתי מה עדיף לתבוע את זכויותי הפנסיוניות מקרן הפנסייה שלו +ביטוח לאומי או לפנות לבית משפט שיכיר בי כידועה בציבור שלו ועם הפסק דין לפנות למוסדות(האם פסק הדין מחייב את הגופים הללו)

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד עדיאל ברוך

  עו"ד עדיאל ברוך ,מנהל הפורום

  10:07, 19 במרץ 2014

  ראשית הייתי ממליץ לך לפנות לקרן הפנסיה ולביטוח לאומי ולדרוש את זכויותייך כבר כעת, באם תתקלי בבעיות (ככל הנראה שכן... אך שווה לנסות קודם דרך זו) אשמח לעזור לך ולהגיש תביעה מתאימה לבית המשפט על מנת לקבל פסק דין המכיר בך כידועה בציבור, ובאמצעותו תוכלי ללכת ולדרוש את זכויותייך מכל הגורמים המתאימים לרבות ירושה המגיעה לך על פי הדין.

  ניתן ליצור עימי קשר גם בטלפון 0526469603

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עדיאל ברוך

מנהל הפורום: עו"ד עדיאל ברוך

מומחה בתחום דיני המשפחה והירושה, בעל ניסיון רב הכולל ניהול תיקי גירושין מורכבים וכן ייצוג והופעות בע
למידע נוסף

053-9374675 חיוג
הודעה

פורום זה ייתן מענה לשאלות הנוגעות לידועים בציבור ונישואים אזרחיים, מי נחשב לידועים בציבור? מה קורה כאשר בן הזוג נפטר? האם ידועה בציבור זכאית למזונות? מהן זכויות הרכוש של ידועים בציבור בתהליך פרידה? מהם זכויות הירושה של ידועים בציבור? איך מתגרשים לאחר נישואים אזרחיים? התרת נישואין?