תשלום ביטוח לאומי - מעמד עצמאי - פורום ייעוץ למעסיקים

שאלה חדשה
  • הראל

נשלח ע"יהראל 20:32, 11 במאי 2015

שלום רב, שמי הראל בעל עסק חדש בתחום השירותים, לא ברור לי נושא תשלום דמי ביטוח הלאומי. איך מחשבים את תשלום דמי הביטוח? על פי הכנסה חודשית (לפני הוצאות) או על פי הכנסה נטו (רווח) לפי מה שהבנתי מביטוח לאומי- אם לדוגמה ההכנסות שלי 3500 בחודש אני נדרש לשלם 10% כלומר 350 אשמח לדעת האם החישוב אכן נעשה כך.. תודה מראש,

השב
  • 09:11, 12 במאי 2015

שלום רב, בעניין תשלומים לרשויות המיסים השונות עליך לפנות לרו"ח. בהצלחה בעסק החדש

תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספות, דמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.