נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

עו"ד הדר פלד-טל

23
שנות נסיון
אנגלית, עברית
אנגלית, עברית
קרן היסוד 18, קריית ביאליק
קרן היסוד 18, קריית ביאליק

עו"ד הדר פלד-טל היא בעלת משרד עצמאי בקריית-ביאליק וניסיון של למעלה מ- 18 שנה בכל הנוגע לדיני עבודה, לרבות: זכויות עובדים, ייצוג מעסיקים, זכויות נשים בעבודה, אפליה במקום העבודה ועוד. את שירותיה היא מעניקה לעובדים ולמעסיקים ממגזרים שונים, כגון: ציבורי, ממשלתי, תעשייתי, פרטי, עסקי וכיוצא בזה.

envelope

טופס לייעוץ מיידי

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
התמחויות המשרד
על המשרד

פרופיל המשרד

עו"ד הדר פלד-טל עוסקת זה למעלה מ- 18 שנה בתחום דיני העבודה ומעניקה שירותי ייעוץ וייצוג לעובדים ולמעסיקים כאחד. עם תחומי עיסוקה נמנים: זכויות נשים בעבודה, אפליה במקום העבודה, זכויות סוציאליות, ניסוח חוזי עבודה, פיטורים שלא כדין, הלנת שכר, ייצוג מעסיקים בבית הדין לעבודה  ועוד.

עו"ד פלד-טל בעלת משרד עצמאי בקריית-ביאליק, המעניק שירות ללקוחות ממגוון רחב של תחומים במשק, כגון: הייטק, רשויות מקומיות ומשרדי ממשלה, תעשייה, אבטחה, בנקאות, מערכת החינוך, ראיית חשבון, עריכת דין ועוד. כמו כן, היא נותנת מענה ללקוחות מהמגזר הפרטי.

עו"ד פלד-טל החלה את התמחותה בדיני עבודה כמתמחה במחלקה המשפטית של חברה ביטחונית גדולה מאזור הצפון בשנת 1997. את משרדה הקימה בשנת 2013, ומאז היא מספקת את שירותיה בתחום ללקוחות מאזור המרכז והצפון גם יחד. תיקים שבהם טיפלה ופסקי הדין שהושגו בעזרתה זוכים לסיקור תקשורתי נרחב על-ידי גופי התקשורת המרכזיים בישראל. בנוסף לכך, עו"ד פלד-טל פעילה בזירת הרשתות החברתיות ומנהלת קבוצת פייסבוק מובילה, העוסקת בזכויות נשים בהיריון ואחרי לידה.

 

מדריכים משפטיים

חדשות המשרד

 • פוטר מעבודתו לאחר 4.5 שנות ותק, ללא שימוע כדין, וזכה בפיצוי בגובה 6 משכורות

  17.07.2016 open news close news

  עובד שפוטר מעבודתו לאחר 4.5 שנות וותק בעבודה, ללא שימוע כדין, ובזמן ששכב בביתו "בתאונת עבודה", זכה בפיצוי בגובה 6 משכורות.
  פיצוי בסדר גודל כזה נחשב לחריג בביה"ד לעבודה, שכן ביה"ד לעבודה נוהג בדרך כלל להתאים את הפיצוי המקסימלי בגין פגמים בפיטורים לותק של העובד. 

  בנוסף, העובד זכה לפיצוי של 20,000 ש"ח בגין הפרת חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות. 
  עו"ד הדר פלד-טל יצגה את העובד בהליך בבית הדין האזורי לעבודה.

  (סע"ש 25501-04-14 דרור כהן נ' איזוטופ בע"מ)