לקיחה מהחנות ללא אישור - פורום ייעוץ למעסיקים

שאלה חדשה
 • אילנה

  נשלח ע"יאילנה 07:24, 9 ביולי 2015

  שלום אני בעלת עסק קטן וממעסיקה עובדת מזה שנתיים השבוע שכחתי יומן נוכחות ותיעוד של העובדים שהנחתי על השולחן . כששאלתי בטלפון אם היא ראתה .כמובן שאמרה שלא . במצלמה של החנות אין אף אדם שנראה בתוך החנות ולעומת זאת רואים שהיא לוקחת אותו . איך עלי להתנהג ?

  השב
 • 09:46, 9 ביולי 2015

  אילנה שלום. זו החלטה שלך ומדובר ביחסי אימון בינך לבין עובדת שלך. המדובר בגניבה ממעביד על כל השלכותיה ולכאורה בידיך ראיות לביצוע העבירה.

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספות, דמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.