גניבה ממעביד - פורום ייעוץ למעסיקים

שאלה חדשה
 • אמיר

  נשלח ע"יאמיר 07:49, 19 במרץ 2013

  שלום, אני מעסיק כ-10 עובדים ויש בינינו יחסים מצויינים. לאחרונה אני חושד בעובד מסוים שהוא גונב דברים מהמשרד- זה התחיל בדברים קטנים כגון ציוד משרדי ולאחרונה נעלמו כמה חלקים ממחשבים (לא מעוניין לפרט כאן). האם כדאי לעמת את העובד עם החשדות? כיצד לפעול?

  השב
 • 14:07, 24 במרץ 2013

  אינני יכולה לייעץ לך באמצעות הפורום בלי לקבל את מלוא התמונה. מכל מקום, אולי כדאי לך לקחת חוקר או לשים מצלמות 0למרות שזה בעייתי לשים מצלמות בלי להודיע לעובדים), כמובן שאתה יכול גם לעמת אותו עם החשדות. יש גם אופציה להגיש תלונה במשטרה. אני מציעה לך להתייעץ עם עו"ד

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספות, דמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.